בשבת לפנות בוקר: חרדים ממודיעין עילית נעצרו בחשד שהתעללו בבנם

משטרת ישראל עצרה היום (שבת) זוג הורים חרדים ממודיעין עילית בשנות ה- 30 לחייהם בחשד לביצוע פשע, התעללות , התעללות פיזית וגרימת חבלה חמורה לבנם בן ה-4.

התעללות בחסר ישע: משטרת ישראל עצרה היום (שבת) זוג הורים  חרדים ממודיעין עילית  בשנות ה- 30 לחייהם בחשד לביצוע פשע, התעללות , התעללות פיזית וגרימת חבלה חמורה לילד- בן ה-4.

תחילה הסיפור, הקטין הובא לקבלת טיפול בבית החולים תל השומר שם עירנותם של הרופאים עוררה את חשדם באשר להתעללות מצד ההורים, ועל כן עירבו מיד את המשטרה.

באתר וינט דווח כי בהוראת המשטרה הותקנו מצלמות בחדרו בבית החולים ובסרטונים הבחינו כי הילד הוטרד על-ידי האב. בסרטונים נוספים נמצא כי שהאמא מזריקה לבנה חומרים ונותנת לו כדורים. התמונות המפלילות לא הותירו ספק להורים ואלו פנו למשטרה, שעצרה את ההורים לפנות בוקר.

המשטרה חושדת כי אחד ההורים סובל מתסמונת מינכהאוזן. הפרעת נפש המובילה לפגיעה באנשים אחרים – לרוב חסרי ישע – התלויים באדם הבוגר. תופעה שעלול להסתיים במוות.

מבית החולים תל השומר נמסר: "מתוך דאגה לשלום הילד נעשתה פנייה של בית החולים למשטרת ישראל. שיתוף הפעולה עם המשטרה הביא למעצרם של בני הזוג. המקרה דווח למשרד הבריאות והילד הועבר לטיפול גורמי הרווחה".

משטרת ישראל בחקירה סמויה ומאומצת חשפה את המקרה הקשה והביאה למעצרם של ההורים בשבת לפנות בוקר.

היום בערב יובאו ההורים לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בת"א.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.