בשירה ובריקודים: כך התקבלו עצורי 'מרכז ההצלה'

קבלת פנים חגיגית נערכה הלילה (רביעי) לעצורי 'מרכז ההצלה' ביציאה ממגרש הרוסים. חיים גולדברג צלם 'אקטואליק' תיעד

לאחר שבית המשפט שיחרר את כל העצורים שנעצרו אתמול בפשיטה על ״מרכז ההצלה״ במאה שערים, נערכה הלילה קבלת פנים לעצורי מרכז ההצלה.

העצורים שיצאו ממגרש הרוסים התקבלו בשירת "ציון הלא תשאלי" והגיעו רגלית בשירה עד לשכונת מאה שערים הסמוכה.


כפי שפורסם, השופטת מיכל הירשפלד נזפה במשטרה על עצם המעצר ״איזו עבירה יש בהתנגדות לגיוס?!״

מפרוטוקול הדיון היום עולה כי המשטרה ביצעה אתמול את המעצרים ללא צו מעצר. בלי שיהיו בידיה ראיות לפעילות עבריינית מצד העצורים. המשטרה טענה ״הם היו במקום״ השופטת הדפה את טענה ואמרה שלהיות במקום אין בו כל עבירה.

העצורים אברהם מינצברג שלמה גנזל וחיים לוינגר שוחררו ללא תנאים מגבילים כאשר במהלך הדיון התעמתה השופטת עם המשטרה והגנה על

השופטת חתמה את פסק הדין בנזיפה קשה, ״לא למותר לציין כי לא מצאתי גם שמתקיימות למשיבים עילות למעצר של מסוכנות, ולא של שיבוש במיוחד בנסיבות אלה שבהם לא קיים חשד סביר למיוחס להם. לפיכך לא מצאתי להאריך את מעצרם של המשיבים ואני מורה על שחרורם

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מכתב גלוי לכבוד כל מנהיגי מדינת איזראל קחו כל ילד ממאה שערים לצד וזה מה שתשמעו ממנו: אינני מאמין באלימות, אבל הגיע הזמן שנבין שאנחנו בנקודת הכרעה לגבי עתידה של קהילתנו הטהורה. ברגע שאני רואה את האלימות מהמשטרה אני מתחיל לחשוב שהמדינה היא מקום הרשע ביותר בעולם. וממשיך הילד: חברים זה מאוחר מידי, הציבור כבר הבין את כל השקרים שלכם. תתביישו לכם מדינת ישראל - רדיפת הדת כמו הגרמנים. ושכל דור ודור עומדים עלינו לכלותינו, וכליון רוחני יותר גרוע מגשמי, וכנודע שהציונים ימ"ש השמידו מעם ישראל יותר מכל עם אחר "מהרסיך ומחריבך " זו חציית גבול דתית וחברתית, שהחברה החרדית לא יכולה לקבל אותה. לשם כך צריך להפעיל את כל הכח להגדיל תורה ולהאדירה. עכשיו כך, כל זמן שהם לא לוקחים כסף מהמדינה יש להם זכות דמוקרטית לחנך את ילדיהם ולגלות להם את האמת המרה הזאת. ותחשבו טוב זה החינוך שמקבלים שמה שנות דור ודור, ואם נכנס שמה ציוני הוא יקבל צעקות וחפצים מהנוער כי הם עדיין בעיצומה של החינוך שאתה הציוני זה בדיוק הדבר שצריך לפחד ממנו שמה תעבירו אותו מדתו ח"ו. וחייבים להפגין נגדך וכו' לקדש שם שמים ברבים. אז עצתי עליכם משטרינו החזקה - רק על ילדים קטנים, תרפו, כי אף פעם לא תצליחו לשנות את המלל במאה שערים ובבית שמש . חוץ אם תקימו גטו ותשרפו את כל הגטו. ואם אין לכם החלטה זו שום דבר לא יעזור לכם. וכל התמונות יהיו לרעתכם כי שמה גם ילדים יכולים לתת לכם בעיטה במקום הנכון ואני כילד מאה שערים קיבלתי קורס איפה הכי כואב לשוטר ואיפה לשוטרת. בקיצור רק דבר אחד הרווחתם ביושר שעד עכשיו הילדים למדו תיאורתית ועכשיו נתעורר כולנו עכשיו כאשר חלילה יהיה מאוחר מידי. וכו'....... אפילו ח"כ תמר זנדברג (מרצ) הגישה הצעה לדיון דחוף באלימות המשטרתית בשכונת מאה שערים בירושלים.

  מכתב גלוי לכבוד כל מנהיגי מדינת איזראל קחו כל ילד ממאה שערים לצד וזה מה שתשמעו ממנו: אינני מאמין באלימות, אבל הגיע הזמן שנבין שאנחנו בנקודת הכרעה לגבי עתידה של קהילתנו הטהורה. ברגע שאני רואה את האלימות מהמשטרה אני מתחיל לחשוב שהמדינה היא מקום הרשע ביותר בעולם.

  וממשיך הילד: חברים זה מאוחר מידי, הציבור כבר הבין את כל השקרים שלכם. תתביישו לכם מדינת ישראל – רדיפת הדת כמו הגרמנים. ושכל דור ודור עומדים עלינו לכלותינו, וכליון רוחני יותר גרוע מגשמי, וכנודע שהציונים ימ"ש השמידו מעם ישראל יותר מכל עם אחר "מהרסיך ומחריבך " זו חציית גבול דתית וחברתית, שהחברה החרדית לא יכולה לקבל אותה. לשם כך צריך להפעיל את כל הכח להגדיל תורה ולהאדירה.

  עכשיו כך, כל זמן שהם לא לוקחים כסף מהמדינה יש להם זכות דמוקרטית לחנך את ילדיהם ולגלות להם את האמת המרה הזאת. ותחשבו טוב זה החינוך שמקבלים שמה שנות דור ודור, ואם נכנס שמה ציוני הוא יקבל צעקות וחפצים מהנוער כי הם עדיין בעיצומה של החינוך שאתה הציוני זה בדיוק הדבר שצריך לפחד ממנו שמה תעבירו אותו מדתו ח"ו. וחייבים להפגין נגדך וכו' לקדש שם שמים ברבים. אז עצתי עליכם משטרינו החזקה – רק על ילדים קטנים, תרפו, כי אף פעם לא תצליחו לשנות את המלל במאה שערים ובבית שמש .

  חוץ אם תקימו גטו ותשרפו את כל הגטו. ואם אין לכם החלטה זו שום דבר לא יעזור לכם. וכל התמונות יהיו לרעתכם כי שמה גם ילדים יכולים לתת לכם בעיטה במקום הנכון ואני כילד מאה שערים קיבלתי קורס איפה הכי כואב לשוטר ואיפה לשוטרת. בקיצור רק דבר אחד הרווחתם ביושר שעד עכשיו הילדים למדו תיאורתית ועכשיו נתעורר כולנו עכשיו כאשר חלילה יהיה מאוחר מידי. וכו'……. אפילו ח"כ תמר זנדברג (מרצ) הגישה הצעה לדיון דחוף באלימות המשטרתית בשכונת מאה שערים בירושלים.

  חייבים להורות מאת נתן הגדול |
  הגב
 2. מודעה בעיתון המבשר מותר לשתות חלב טרה עם בשר ברוקולי. החלב לא חלב, ועוף לא עוף...

  מודעה בעיתון המבשר מותר לשתות חלב טרה עם בשר ברוקולי. החלב לא חלב, ועוף לא עוף…

  מודעה בעיתון המבשר מותר לשתות חלב טרה עם בשר ברוקולי. החלב לא חלב, ועוף לא עוף... |
  הגב