בשלומי אמונים לא מתרגשים: "פרוש ימשיך לשמש ראש עיר גם בלי דגל ושס"

התפתחויות נוספות בפילוגים בין הסיעות החרדיות בזירה המקומית: באלעד – דגל ושס מתכוונים להקים גוש חוסם, בבית שמש, בלוך הותירה את שס ודגל בחוץ, והכניסה את הפלג

התפתחויות נוספות בפילוגים בין הסיעות החרדיות בזירה המקומית. הערב נחתם הסכם קואליציוני נחתם בין עליזה בלוך לנציג בני תורה בבית שמש מלאכי כי טוב.   על פי ההסכם עולה כי כי טוב ישמש כמ"מ וסגן (ללא שכר), מחזיק חן חרדי – וחבר בכל ועדות העירייה. המשמעות היא שסיעת 'עץ' תשלוט על כל אירועי התרבות ש'דגל' תבקש לקיים בעיר.

ואילו באלעד, שם גם לא שקט, היום נחשף ההסכם שנחתם קודם הבחירות בין ש"ס לדגל באלעד בו סיכמו הצדדים כי סיעה אחת לא תכנס ללא הסיעה השניה לקואליציה העירונית. הערכה היא כי דגל התורה ושס הולכים לקראת גוש חוסם מול פרוש, וזה במטרה לשתק את העירייה עד לקיום בחירות.

גורם בשלומי אמונים הביע צער על הצעד אך טוען כי פרוש יכול לנהל את הקואליציה גם בלי רוב. "בשלב הזה", הוא אומר, "אין קואליציה", לדבריו,  "יש מספיק כסף בקופה להמשיך לנהל את העיר כמו שצריך".

אותו גורם תוקף את דגל התורה, "אתמול הם הוציאו הודעה שהם מגבשים את 'הנושאים הדתיים'. לא ירושלים, לא חיפה, באלעד יש בעיות רוחניות מאוד גדולות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.