בשליחות הגראי"ל שטיינמן – ר' בערל במסע לשיקגו (גלריה)

ראש ישיבת פוניבז' הגרב"ד פוברסקי במסע לשיקגו-ארה"ב בשליחותו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן עבור 'קרן השביעית'. בשלג ובקור מאות קיבלו את פניו. צפו בתיעוד.

עם הגעתו של הגאון רבי ברוך דוב פוברסקי ראש ישיבת פוניבז' לשיקגו, ארה"ב להשתתף בעצרת החיזוק הגדולה למען 'קרן השביעית' מאות רבות מבני הקהילה התורנית, הגיעו לקבלת הפנים הנרגשת בנמל התעופה.

למרות השלג הכבד יצאו מאות מבני התורה אל שדה התעופה לכבוד התורה לקבל את פניו של ראש הישיבה שטרח והגיע במיוחד לשאת דברים בכינוס הגדול בשיקאגו בניהולו וניצוחו של המחנך הדגול הרב יששכר הרמן בשיתוף הנהלת 'קרן השביעית' בארה"ב בראשותם של היו"ר הרב אברהם הלפרין ממנהטן והמנכ"ל הרב יהושע מרקוביץ מהעיירה מונסי.

הגרב"ד פוברסקי החליט לנסוע למרחקים בשליחות מיוחדת של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן אשר אמר להגרב"ד בעת שבא להיפרד ממנו, טרם צאתו, כי "לו היה בכוחי הייתי נוסע בעצמי מפאת גודל וחשיבות העניין לסייע לחקלאים גיבורי הכח", נלווים הרב אברהם רובינשטיין חבר הנהלת 'קרן השביעית' ועוזרו הרב אהרן אסחייק.

_MG_0442

_MG_0743

_MG_0786

_MG_0915

_MG_0953

_MG_1030

_MG_1554

davis_house_(8)

davis_house_(9)

davis_house_(11)

davis_house_(38)

davis_house_(75)

davis_house_(79)

kollel_(11)

kollel_(20)

kollel_(29)

kollel_(56)

y_knopf_house_(4)

y_knopf_house_(12)

y_knopf_house_(30)

y_knopf_house_(55)

y_knopf_house_(78)

yyyy_(27)

yyyy_(30)

yyyy_(33)

_MG_0390

_MG_0393

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מאת ד’ היתה זאת,,, היא נפלאת בעינינו. כל ההפגנות האלימות שהם נגד גיוס-השמד, אינו אלא דוגמא אחת גדולה, שמשקפת תורה ויראת שמים, יש בה מחשבה טהורה ונקיה. כל המאבק האלים הזה מובילים ומנסים לגרור את הציבור כולו להילחם נגד, הציונים- העמלקים- המשומדים- בגזרת שמד, הם כדי לבטא מלחמה ישירה מגדולי וענקי התורה והיראה של כלל ישראל, נגד מדינת השמד והניאוף.

  אני רואה שם כמה מליני טון של "-א-ח-ד-ו-ת-" בהפגנות האלו!!!!! שהם כולו לשם שמים, באותה אש שהם מציתים בכיכרה של רחוב, מול בתיהם של תושבים, בשכונות החרדים כמו כן גם מצטרפים גם תושבים אחרים, אפילו שאינם קשורים בכל קשר שהוא, וכולם ממליצים על הפגנות האלו להמשיך עד סוף הגזירה. ההפגנות הם אך ורק לענין הגיוס, ולא לשום ענין אחר, אע"פ ששלמו הם משלמים את מחיר העשן המיתמר לתוך ביתם, והם מסכימים אם הפלג הירושלמי אנשי האמת, שמוחים בשם השם ובתורתו, וביחד איתם כולנו מתפללים להקב"ה שיבוטל גזירות השמד של מדינת ישראל בקרוב ממש ובסוף ננצח.

  על כל הנ"ל נאמר, מאת ד’ היתה זאת,,, היא נפלאת בעינינו, הכל נעשה ע"פ דרך תורתינו הקדושה, באחדות גמורה "כאיש אחד בלב אחד" ויה"ר שיצליחו לפוצצ ולמחוק החוק האכזרי הזה, שנעשה ע"י הפשרות של המסיונרים המשומדים מאנשי הערב-רב, פלג הבני ברקי המנובלים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הגדול הדור שבפתח גם הגראי״ל גדל ע״י נסיעות לחו״ל ……..

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב