"בשל גזל": ישיבת יסודות נסגרת

בחורי הישיבה התעוררו הבוקר למכתב דרמטי שפורסם על ידי ההנהלה שמודיעה על אינשי דלא מעלי שמנסים להשתלט על הישיבה

: דרמה בעולם הישיבות ישיבת יסודות הודיעה על סגירת בשל ״גזל״. בחורי הישיבה התעוררו הבוקר למכתב דרמטי שפורסם על ידי ההנהלה שמודיעה על אינשי דלא מעלי שמנסים להשתלט על הישיבה מתוך תאוות בצע ושלטון ורדיפת כבוד לאין סוף -לשון ההודעה.

״גזל מקטרג בראש", נכתב בכותרת המודעה לבחורי הישיבה "עקב השתלטותם של אינשי דלא מעלי, אנשי זדון ומרמה, המתכסים באצטלא דרבנן על הישיבה הקדושה ונעצו טלפיהם בכתלי בית המדרש מתוך תאוות בצע ושלטון ורדיפת כבוד לאין סוף, ולא שמים לנגד עיניהם טובת הישיבה ושגשוגה אלא רק טובת עצמם, כבודם ומעמדם, ועושיהם מעשיהם הנפשעים כביכול בגיבוי מפוקפק של רבנים אשר הטו דעתם תוך סיפורי שקרים וכזבים ואפילו במילי דעבידי לאיגלוי ואכמ"ל.

והגדילו פשעם וחטאתם בביזויו של מקים עולה של תורה, ראש המוסדות, הזקן הצדיק, שכל מעשיו לשם שמים רבי יהודה זיאת שליט"א, אשר כל גדולי ישראל סמכו ידיהם עליו ועל מוסדותיו המפוארים, והמרו את רצונו בחוצפה ועזות מצח ועבד כי ימלוך ושפחה תירש גבירתה.

"על כן אנו מודיעים בזאת לאחר שיקול דעת מעמיק ובהתייעצות מתמדת על כל צעד עם גדולי תורה והוראה שליט"א על פיזורה של הישיבה עד ליום שלישי כ"ה בחשוון תשע"ח ".

עוד נכתב "בחורים המעוניינים להמשיך את לימודם בישיבה הקדושה ביתר שאת ויתר עוז על פי דרכה של תורה תחת צוות ר"מים מובחרים מפארי הלמדנים בעולם הישיבות ונקיי הדעת, שיראתם קודמת לחוכמתם המפוארת, ייצרו קשר עד ליום שני כ"ד חשוון תשע"ח בשעה 8.00 בערב עם הנהלת הישיבה. ונזכה שלא יצא מכשול תחת ידינו להגדיל תורה ולהאדירה. ובערת הרע מקרבך".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.