בשל דו"ח: השוטר ירה על רכב מלא בילדים – צפו בוידאו

טיול תמים של אם וילדיה, הסתבך עד למהרה: איומים, מכות, יריות ולקינוח: מרדף ומעצר. תודות להחלטתה של אישה שלא לשתף פעולה עם ניידת משטרה אשר עיכבה אותה לחקירה בעיר טאוס, ניו מקסיקו, בשל נהיגה במהירת מופרז

המכונית, בה חמישה ילדים בין הגילאים 6-18,  דהרה במהירות 114 קמ"ש. כאן האם החלה להתווכח עם קצין המשטרה וזה ניסה לגרור אותה החוצה ממשוב הנהג, בן ה-14  החליט לעשות מעשה ויצא את הרכב במטרה להגן עליה. אחד השוטרים שלף אקדח הלם, שהבריח את הבן חזרה לרכב.  בשלב הזה השוטרים החלו להכות בחוזקה על דלתות הרכב לנסות ולשלוף את הבן החוצה, מה שגרם לאם להתניע ולנסוע מהמקום בבהלה.

אחד השוטרים, ירה שלוש יריות ישירות אל גב המסחרית הנוסעת.  שהוביל  למרדף מפותל ברחובות העיר, שנגמר במעצרה של האם, בנס, לא היו נפגעים.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לעולם אל תתחיל עם שוטר אמריקאי.
  הוא לא מבין ״חוכמות״

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אמריקה מדינת משטרה כאילו דמוקרטית אבל יותר ויותר טוטליטרית

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. הערה כללית למערכת –
  בידיעות חדשותיות מסוג זה עליכם לציין בכותרת, ואם לא בכותרת אז לפחות בשורה הראשונה של הכתבה שמדובר באירוע שקרה בחו"ל באיזו מדינה. חבל שקורא ישראלי יצטרך להתאמץ בשביל להבין זאת, פעמים רבותז ה גם מביא לדאגות מיותרות.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • היה לי ברור שזה לא קרה בישראל, בישראל ערבים יורים על שוטר והוא אפילו לא מעז לירות באויר. במחשבה שניה זה דווקא היה יכול לקרות בהתנחלויות. שם מכים בברוטליות ילדים ונשים. חוזרת בי אתה צודק.

   תמר |
   הגב