בשל האובך: אלפי חסידי ברסלב תקועים בנתב"ג (תמונות)

פרסום ראשון: בשדה התעופה בן גוריון ממתינים אלפי מחסידו של רבי נחמן לטיסות שעדיין בוששו מלהגיע, בשל האובך הכבד ותנאי הראות, טיסות רבות נדחו ואלפים מחכים לטיסות.

לקראת הגעת הרבבות לציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב בימי ראש השנה תשע"ו מורגשת הנהירה של מאות איש מהארץ ומהעולם לעיר אומן.

בשדה התעופה בן גוריון ממתינים אלפים מחסידו של רבי נחמן לטיסות שעדיין בוששו מלהגיע, בשל האובך הכבד ותנאי הראות, טיסות רבות נדחו ואלפים מחכים לטיסות.

אחד החסידים סיפר לקוקר כי הוא "נמצא שעות רבות בשדה התעופה והטיסה שלו לאוקראינה מתעכבת זמן רב, אנשים מחכים מהלילה", מתאר לנו אחד החסידים על התורות המשתרכים בטרמינל הישראלי. .

חסיד אחר מספר על הכרטיסים עלו בין 800 דולר לאלף דולר, "השנה המחירים עלו בשל הביקוש הרב".

צילום משדה התעופה: אברהם צמח – חדשות 24

טיסות 2 טיסות

ובאומן, כמידי שנה כך גם השנה שוהים באומן שוטרי משטרת ישראל. השוטרים ישהו במקום במשך ימי החג ויעסקו בשיתוף פעולה עם משטרת אוקראינה באבטחת אזרחים ישראלים במהלך החגים באומן ושמירה על הסדר הציבורי.

אומן  שוטר

בחברת הנסיעות 'אומן אקספרס' הפעילה באוקראינה גם במהלך כל ימות השנה מתגברים את מערך הנסיעות משדות התעופה בקייב ואודסה לעיר אומן.

 

רפאל טובול יו"ר חברת הנסיעות אומן אקספרס מסר: "כבר מהשבוע שעבר נרשמה עלייה בביקוש לנסיעות משדות התעופה לציון רבי נחמן מברסלב באומן. כמידי שנה אנו נערכים לשרת את אלפי העולים לציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב זי"ע ומתמקדים בטנדרים מהירים שמאפשרים נסיעה לציון הקדוש תוך ישוב הדעת ונסיעה מהירה יותר.

 

מחברת הנסיעות 'אומן אקספרס' נמסר: "לאור העלייה בטיסות המשך שנועדו להוזיל את עלות הטיסה נערכנו לתת מענה גם לנוסעים שמגיעים בצורה פרטית ולא דרך חברות הנסיעות הרשמיות. גם השנה מיקמנו את החניונים במיקום נוח להליכה לציון הקדוש ללא צורך לטפס בעלייה הקשה מיד עם הגעת הנוסעים לאומן".

צילומים מאומן:  חדשות 24

אומן 4 אומן 3 אומן 2 אומן

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.