בשל האירועים: המפלגות החרדיות הסירו את הצעות האי-אמון

בעקבות חטיפת הנערים בצומת הגוש, החליטו בסיעות החרדיות על הסרת הצעות האי-אמון שהיו אמורות לעלות מחר במליאת הכנסת. בתוך כך, עצרות תפילה רבות לשלומם של החטופים יערכו היום ברחבי הארץ

לאור המצב הביטחוני וחטיפת בחורי הישיבות בגוש עציון, המפלגות החרדיות באופוזיציה החליטו להסיר את הצעות האי אמון בממשלה שתוכננו לעלות מחר במליאת הכנסת. יו"ר סיעת יהדות התורה, ח"כ אליעזר מוזס, הורה למזכירות הכנסת להסיר את הצעת האי אמון של סיעתו, וכך הורה גם יו"ר שס, אריה דרעי.

בתוך כך, בישיבת מקור-חיים, בה למדו החטופים, נערכת כעת תפילה לשלומם. בתפילה משתתפים הרה"ר לישראל – הרב דוד לאו, רבה של צפת – הרב שמואל אליהו, ועוד.

היום מתוכננות להיערך עצרות תפילה רבות ברחבי הארץ: בשעה זו עורכים מקובלי ורבני ישיבת "ישועות בעמוקה" מעמד הקפות מיוחד כפי שגילה הבן איש חי סביב קברו של התנא האלוקי רבי יונתן בן עוזיאל בעמוקה שבגליל להצלחתם ולשחרורם בקרוב , במהלך כל הקפה אומרים המקובלים ותלמידי הישיבה פרקי תהילים ותקיעות שופר לביטול הגזירה.

בשעה 13:30 יערכו רבני "מוסדות רחל אמנו" בקבר רחל עצרת תפילה וזעקה למען הצלחת החטופים, לפני התיבה יעבור הגאון הגדול רבי מרדכי צבי ברנשטיין דיין בית הדין פרשבורג ומראשי ישיבת מוסדות רחל אמנו, רבני המוסדות קוראים ומזמינים את הציבור לבוא ולהשתתף בעצרת התפילה, העצרת תיפתח באמירת ספר רביעי שבתהילים, כאשר לאחריה יאמרו י"ג מידות של רחמים וקטעים מהסליחות.

הערב בשעה 19:00 תיערך עצרת תפילה ברחבת הכותל המערבי במעמד הרב הראשי לישראל הגר"ד לאו, הרה"ר הראשל"צ הגר"י יוסף, שרים, חברי כנסת וקהל אלפים. מתנדבי איחוד הצלה יאבטחו את העצרת ויצטרפו לתפילת הרבים.image (16)

יצויין כי ארגון איחוד הצלה הקדיש את זכות פעילות הצלת חיים בשבוע זה לשחרורם במהירות ובשלום של הנערים, והצלחת הפעילות של כוחות הביטחון.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.