בשל הדקירה • הרב ברלנד לחסידיו: ללכת דרך שער שכם רק בזוגות

מנהיג קהילת 'שובו בנים' הגר"א ברלנד עודכן על הפגיעה בחסידיו בקטטה שארעה אמש, והורה: ללכת דרך שער שכם רק בזוגות.

אמש סמוך לשעה 19:00 שני בני אדם מחסידות 'שובו בנים' נפצעו מדקירות בסמוך לשער יפו בעיר העתיקה. מצבו של אחד מהם, תלמיד ישיבה בן 45, בעת הפציעה היה מוגדר בינוני. מצבו של השני, בן 32 תלמיד ישיבה אף הוא, מוגדר קל. הם פונו לבית החולים שערי צדק בעיר. המשטרה עצרה חשוד בביצוע המעשה והעבירה אותו לחקירה.

מנהיג קהילת 'שובו נים' הגר"א ברלנד השוהה בהולנד עודכן על התקרית והורה לחסידיו שהולכים רבות ביום יום לישיבת 'שובו בנים' דרך שער שכם, ללכת רק בזוגות בימים הקרובים.

מחקירה ראשונית של נסיבות האירוע עולה כי השניים שהו באזור שער יפו יחד עם חבר נוסף שלהם מישיבת "שובו בנים" – שממוקמת בעיר העתיקה. לטענתם, הם הותקפו על ידי כמה ערבים, בין השאר בדקירות. צוותי מד"א העניקו לשניים שנפגעו טיפול רפואי ראשוני ופינו אותם לבית החולים שערי צדק. הגבר שנפצע בינוני סובל מפגיעות בחזהו. הגבר שמצבו קל סובל מפגיעה בצוואר ומשבר בידו.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אתר קוקר הנכבדים מה זה החוצפה שלכם שהייתה פה קטטה כנראה שאתם והאתר שלכם נמצא בניו זילנד או שלא על פני כדור הארץ יהודים שנלחמים על חייהם כשמחבלים מנסים לרצוח אותם נפש זה נקרא שפתחו בקטטה לפני כשבוע יהודי נדקר בגבו על ידי מחבל עם מברג עד שיהודי לא מת מהתקפת מחבלים זה רק נקרא קטטה

    מאיר |
    הגב