בשל החשש מקיצוניים: תוגברה האבטחה סביב רב הכותל

גל הטרור: בעקבות האירועים בהר הבית והמתיחות בירושלים, הוחלט בימים האחרונים לתגבר את האבטחה הקיימת כבר סביב רב הכותל והמקומות הקדושים הרב שמואל רבינוביץ. ע"פ הדיווח: לרב רבינוביץ´ מתלווים אנשי אבטחה מזה מספר חודשים, בעקבות איומים של גורמים שונים. לאחרונה, הודקה במעט טבעת האבטחה, והרב לא נע ללא מאבטח צמוד וחמוש {המתיחות בירושלים}

בין שלל האישים שזכו לתגבור האבטחה סביבם נמצא גם רב הכותל והמקומות הקדושים הרב שמואל רבינוביץ, הוחלט בימים האחרונים לתגבר את האבטחה הקיימת כבר סביב רב הכותל והמקומות הקדושים הרב שמואל רבינוביץ.

בין היתר, בעקבות האירועים בהר הבית והמתיחות בירושלים, הוחלט במשטרת ישראל לתגבר את האבטחה סביב רב הכותל והמקומות הקדושים הרב שמואל רבינוביץ'. ע"פ הדיווח של משה הלר ב'ידיעות ירושלים' הרב רבינוביץ זכה לאחרונה לאבטחה צמודה גם בביתו בירושלים , על רקע גל הטרור וביקורתו החריפה כלפי העולים היהודים להר הבית והמסתננים.

לרב רבינוביץ´ מתלווים אנשי אבטחה מזה מספר חודשים, בעקבות איומים של גורמים שונים. לאחרונה, הודקה במעט טבעת האבטחה, והרב לא נע ללא מאבטח צמוד וחמוש. הרב רבינוביץ´ סרב להגיב לפרסום הידיעה.

אחד הדברים שהובילו להדק את האבטחה סביב הרב הוא עיסוקו של הרב רבינוביץ' בעניינים רגישים כמו סוגיית שיקום קבר יוסף שהוצת בידי פורעים ערבים. הוא מתח ביקורת חריפה על תלמידי ישיבה שהסתננו לשכם, תוך שהוא מתעמת חזיתית עם החצר המייצגת אותם.

במהלך השבועות האחרונים תגברו בשירות הביטחון הכללי את האבטחה סביב אישים רבים אשר אוימו על ידי גורמים קיצוניים, בין היתר: השר אורי אריאל, סגן שר הביטחון אלי בן דהן, השופטת מרים נאור והשופט עוזי פוגלמן.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.