לקיים בנו חכמי ישראל: הגר"ח קנייבסקי פונה לסדרת בדיקות

בשל חולשה, מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי לא יצא לתפילות בבית הכנסת 'לדרמן' בשבת האחרונה, התפילות התקיימו במעונו בהשתתפות קהל מצומצם. הגר"ח עבר בדיקות מקיפות ב'מעייני הישועה' לשם פונה על ידי נהגו האישי. במהלך הימים הקרובים תצומצם קבלת הקהל עד להבראתו השלמה {העתירו}

בשל חולשה, מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי לא יצא לתפילות בבית הכנסת 'לדרמן' בשבת האחרונה, התפילות התקיימו במעונו בהשתתפות קהל מצומצם.

ביום שישי אחר הצהריים התלונן מרן הגר"ח בפני בנו הגראי"ש קנייבסקי כי אינו חש בטוב, לאחר בדיקה התברר כי חום גופו עלה, אך בעצת רופאו האישי הוחלט לא לפנותו אל בית החולים.

הערב (מוצ"ש) פונה הגר"ח לבדיקות מקיפות בבית החולים 'מעייני הישועה'. הגר"ח פונה ברכב פרטי של נאמן ביתו. בהתייעצות עם רופאים בכירים הוחלט כי מרן שר התורה יישאר למעקב גם ביממה הקרובה

הגר"ח שומר על סדר יומו בתפילות המתקיימות במעונו אך ללא קהל מבחוץ עם מניין מצומצם. כמו כן אין קבלת קהל באופו רשמי מלבד מקרים דחופים המונחים על שולחנו. בימים הקרובים ככל הנראה לא תתקיים קבלת קהל עד להבראתו השלמה.

מקורביו מספרים כי למרות הכאבים העזים, הרי שבתפילות בברכות העמידה עמד מרן הגר"ח בכל מהלך תפילות השמונה עשרה. המקורבים מציינים כי ככל הנראה מדובר בחולשה כללית שתחלוף עד מהרה ומביעים את תקוותם הרבה כי בעזרת ה' כבר בימים הקרובים ישוב מרן הגר"ח לאיתנו ולשגרה מלאה.

יצויין, כי סדר יומו של הגר"ח קנייבסקי כולל פעילויות רבות מסביב לשעון בכל שעות היממה, לימוד תורה, חברותות, ברכות והכרעות גורליות בנושאים פרטיים וציבוריים בכל רחבי העולם היהודי.

הציבור נקרא להעתיר בתפילה להמשך בריאותו של מרן הגאון רבי שמריהו יוסף חיים בן פעשא מרים לרפואה שלמה

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לזכותו לשוב לד' טאטע תעזור לנו מיד להתעורר לתשובה, ולבטל "חידוש גזירת הגיוס, המחודש ע"י גפני" וע"י חברת המשכילים, פלג השמד, כת הערב רב. ,,כולהו כאלב ביג'י יומו"

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • ממש כך גזירת גיוס המחודש מקטרג בשמים

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב