בש"ס כוססים ציפורנים: ניסים זאב במסע לחצים (תמונות)

24 שעות לפני מועד הגשת הרשימות המתח בתנועת ש"ס הולך וגובר, חברי הכנסת של התנועה כוססים ציפורנים, לקראת כינוס מועצת החכמים שתכריע מחר על הרכב הרשימה. דרעי הגיע לביתו של הגר"ש בעדני לדון בהרכב הרשימה

24 שעות לפני מועד הגשת הרשימות המתח בתנועת ש"ס הולך וגובר, חברי הכנסת של התנועה כוססים ציפורנים, לקראת כינוס מועצת החכמים של ש"ס שתכריע מחר על הרכב הרשימה.

חברי הכנסת של התנועה חוששים שיושבצו במקומות שאינם ריאליים – וזאת בשל הסקרים שמעניקים לה 7 מנדטים.

דרעי מעוניין להכניס שני כוכבים חדשים למפלגה: השמות שעלו באחרונה הם: אבי מימרן שדר רדיו קול ברמה וגם אריאל בוסו סגן ראש עיריית פ"ת, השניים מקורבים של דרעי ויתכן כי יושבצו במקומות ריאליים.

  הח"כ הותיק ביותר בש"ס הוא ח"כ ניסים זאב, שחושש לגורלו, זאב הגיע בצהרים לביקור במעונו של חבר מועצת חכמי התורה הגאון רבי שמעון בעדני בבני ברק, זאב  דן עמו בעניין מיקומו ברשימת ש"ס בבחירות הקרובות.

זאב מנסה ללחוץ על דרעי שיציב אותו במקום ריאלי, דרעי עצמו הגיע בשעה האחרונה לביקור בביתו של הגר"ש בעדני בבני ברק, בפגישה דרעי ידבר עם חבר מועצת החכמים על הרכב הרשימה המתגבש. 

ולא רק זאב, גם חברי הכנסת אזולאי, נהרי, ועוד, חוששים כי ישובצו במקומות שאינם ריאליים, במצב שכזה דרעי יוביל מהלך ששרי התנועה יתפטרו מהכנסת בשביל למנוע את המירמור בקרב אותם חברי כנסת  שלא ייכנסו לכנסת.

 

צילום יוסף חיים בן ציון – סוכנות הידיעות "חדשות 24" 

ניסים זאב 4 ניסים זאב 3 ניסים זאב 2 ניסים זאב 1

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעקי תסתלק מש"ס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  הרסת כל חלק טובה

  דרעקי הרשע ימח שמו |
  הגב
 2. גנבים ונואפים הם חבריו של דרעי
  מי שישים לב את מי מפעיל אריה דרעי במערכת הבחירות מי הם היום החברים הכי קרובים אליו, ימצא כי מדובר בגנבים ונואפים מי שלכל אחד מהם קופה של שרצים בתחומים הללו, והשאלה היא מדוע הוא כל כך מאוהב בהם, מדוע אינו מחפש אנשים ישרים? והתשובה על כך היא, כי מי שהוא אדם ישר נפשו סולדת מדרעי ולא רוצה להיות חבר שלו, אז אין לו ברירה והוא מתחבר עם היצורים הללו, אלו זקוקים לו בשביל לכסות על ערוותם, ודרעי לא יכול להגיד להם מילה מפני שהכתם של הישיבה במעשיהו עדיין רודף אחריו הוא לא יכול להיפטר מזה

  מומו |
  הגב
 3. הרשע דרעקי הוא קוף אחרי אלי ישי

  אגב, אבי מימרן שדר רדיו קול מת.

  לידיעה כללית |
  הגב