בש"ס מאשימים: דרעי משתמש בחכם שלום כמגן אנושי – פרסום ראשון

הקרב בהנהגת ש"ס מחריף. חכ"ים בש"ס קובלים על התבטאות חכם שלום כהן, דרעי הבטיח לפני שבוע: "חכם שלום ילך בכל הכוח נגד קול ברמה".

הקרב על הנהגת ש"ס אינו יורד לרגע מסדר היום. אמש נשבר שיא כאשר חכם שלום כהן, נשיא מועצת חכמי התורה של ש"ס ומי שמונה כממשיכו של "מרן", פתח במתקפה חריפה וחסרת תקדים נגד תחנת הרדיו הספרדית 'קול ברמה' אותה כינה "קול ביללה" ואף הוסיף, כי אסור לבן תורה להאזין לתחנה.

 יממה לאחר ההתבטאות הרוחות בש"ס סוערות.  ממידע שהגיע לידי אתר 'קוקר' עולה כי המתקפה אמש על תחנת הרדיו הייתה מתוכננת לפרטיה ואף שימשה כאיום בידי דרעי נגד החכ"ים המזוהים עם מחנה ישי.

 

חכ"ים בכירים בש"ס חושפים כי כבר בשבוע שעבר בשיחה שקיימו עם היו"ר אריה דרעי השתמש איתם דרעי באותו מטבע לשון באומרו, "חכם שלום כהן עומד ללכת בכל הכוח נגד קול ברמה".

 

הגורמים הבכירים בש"ס קובלים בפני 'קוקר' כי דרעי משתמש בחכם שלום כהן כמגן אנושי ושולח דרכו חיצים לכל יריביו הפוליטיים. הגורמים מכוונים לקרב התקשורתי המתנהל בתקופה האחרונה בין תחנות הרדיו החרדיות 'קול חי' ו'קול ברמה', כאשר דרעי מנסה לסתום את פיותיהם של אלי ישי ופטרוניו הרוחניים כאשר המטרה מקדשת את כל האמצעים.

 

כזכור, לפני מספר חודשים מונה מנכ"ל חדש, אריאל דרעי, לתחנת הרדיו 'קול ברמה'. אריאל המזוהה עם מחנה ישי והרב עמאר, ומאז, לפי טענות אנשי 'קול ברמה' פועל אריה דרעי ללא ליאות לחבל ברדיו שמרן הקים במו ידיו.

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כשמרן ע"ה אמר מה שאמר זה תמיד יצא לו טוב ויפה אבל אתה חכם שלום עשה לנו טובה אינך רואה ממטר בעלי בתים ואנשים פשוטים

  אתה רב ישיבתי של בני תיירא שכנזים ומשוכנזים עזוב אותנו לנפשנו

  מרן עזב אותנו

  רבנו שלמה עסוק ברבנות ירושלים

  נשאר לנו רק לחכות למשיח

  אולי תבקשו מרבנים מוצפי מזוז ובניהו שמואלי בינתיים שיקחו הרסן בידיים מה דעתכם????????

  המצב נהיה גועל נפש

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. רבי אריה דרעי אל תשפיל את שס עוד דייייייייייי כמה אפשר

  מנצור |
  הגב
 3. אריה העם איתך וקוקר סתם כלב שצועק

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • אופס, השורה הראשונה לא נכנסה, ההודעה המלאה שוב:

   אריאל דרעי זה לא האח של… אריה דרעי ?
   אז איך הוא משויך לאלי ישי ???

   מה נסגר עם חבורת המושחתים הזו ?

   אתמהה |
   הגב
 4. קול ברמה קיבלה רשיון כתחנת רדיו יעודית לציבור הספרדי התורני.בפועל זוהי תחנה אשכנזית מובהקת גם בתכניה וגם בעובדיה עם כפיפות פוליטית לאלי ישי שאבד עליו הקלח.!.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב