בש"ס מסכמים את שבת 'הגיבוש': "הפעילים היו זקוקים לזה"(וידאו)

חברי הכנסת של המפלגה, למעט 'שלושת הנעדרים' שבו אמש לביתם לאחר סוף השבןע המפנק שארגן להם היו"ר. וגם: איך מגיבים בסביבת יש לחיבוק של אריה דרעי?

בתנועת ש"ס התעוררו הבוקר רעננים מתמיד לאחר הפינוק שארגן להם היו"ר בסוף השבוע. באופן כללי אנשי המפלגה חזרו מרוצים מאוד מהאוירה והאירוח במלון 'הר כנען' בצפת, לדבריהם: "הגיבוש הזה היה במקום. אחרי השנה הקשה שעברנו – היה נחוץ לאחד את השורות ולהעלות חיוך על פני אנשי המפלגה".

כפי שחשפנו ב'קוקר', חברי הכנסת, אלי ישי, יעקב מרגי וניסים זאב נעדרו מהגיבושון של דרעי והעדיפו שלא לשהות במחיצתם של דרעי ואנשיו שהתארחו במלון היוקרתי.

בחמישי, אלי ישי, הופיע עוד לצדו של דרעי, במה שנראה היה כשבת אחדות, אולם בשישי בבוקר, ישי וחבריו נטשו את המלון היוקרתי והעדיפו לוותר על התענוג. ישי שהה בנתיבות במסגרת פעילות תורנית אליה נקרא, חברי הכנסת ניסים זאב, ויעקב מרגי, אף הם חזרו לבתיהם ועשו את השבת עם בני המשפחה.

בסביבתו של ישי אמרו אמש ל'קוקר' כי "ישי נעדר משבת הגיבוש בשל התחייבות קודמת, שכבר תכנן מזה חודש, ישי לא יכול היה לבטל השבת בהתרעה כה קצרה שניתנה שבוע קודם".

חברי הכנסת התפנקו במהלך סוף השבוע וזכו לאירוח ברמה עשירה במלון היוקרתי בהר כנען, כן סיירו חברי תנועת ש"ס ביקב בוטיק בגליל וטעמו ממבחר היינות המבוחרים.

בש"ס הביעו תקווה לאחר השבת כי הגיבושון של דרעי יצליח להביא לאיחוד בתנועה. דרעי מנסה להתקרב לישי אולם בכדי להגיע להסדר עמו יצטרך היו"ר לשלב ידיים עם אלי ישי ולשתף אותו בכל ההחלטות האסטרטגיות שנוגעות לתנועת ש"ס ובכך להנחיל את מורשת האחדות של מרן.

בסביבת ישי טרם החליטו כיצד להתייחס לחיבוק החם שהעניק לו אריה דרעי ולפי שעה הם שומרים על שתיקה בנושא.

חיבוק בלתי צפוי. צפו בדבריו של אריה דרעי 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בכיר בש"ס הגיב מיד לאחר נאום האחדות של דרעי "דרעי קלט מאוחר מידי שהוא החריב את המפלגה ודרדר אותנו לתהומות. אם לדרעי יש חושים של מנהיגות, הוא צריך להבין שאלי ישי צריך לעמוד בראשות ש"ס והראשון בבחירות לכנסת, אחרת אין לנו סיכוי להכנס לשום ממשלה. אף אחד לא יתייחס אלינו שבראש המפלגה עומד אסיר משוחרר, והדברים ידועים היטב לדרעי. כולנו רוצים אחדות, אבל דרעי חייב להבין שהוא מהווה בעיה שלא באשמתו. ניתן לדרעי את כל הכבוד ואת ניהול המפלגה אבל ציבורית ומעשית כדי להגיע להישגים ולהכנס לממשלה רק אם אלי ישי יעמוד בראש נוכל לעשות זאת.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב