בש"ס מתכוננים לגרוע מכל: אריאל אטיאס יחליף את דרעי

הכתב הפוליטי של הארץ חושף בטורו כי בש"ס נערכים לתסריט האימים: דרעי ייחקר באזהרה ויפרוש מראשות ש"ס ומן הממשלה. ומי היורש? הפרטים

בש"ס מתכוננים לגרוע מכל: יממה לאחר שהיועץ המשפטי החליט לפתוח בחקירה פלילית כנגד יו"ר ש"ס אריה דרעי, יוסי ורטר, הכתב הפוליטי של הארץ חושף בטורו כי בש"ס נערכים לתסריט האימים: דרעי ייחקר באזהרה ויפרוש מראשות ש"ס ומן הממשלה.

במידה ואכן התסריט יתממש, הקואליציה תספוג חבטה. התחליף הוא הרצוג, שלמרבה האירוניה גם הוא יכול להפוך מנבדק לחשוד, ואז הוא לא יכול להושיע את עצמו ואת נתניהו.

 

ורטר כבר בונה תסריט, במידה ואכן דרעי ייאלץ לפרוש, "מועצת החכמים תורה לח"כים להישאר בקואליציה. הם ינשכו שפתיים ויקבלו את הדין".

על פי ורטר, אריאל אטיאס יכול לקבל צו 8 מה"מועצת", אופציה נוספת שמעלה ורטר, כי "אלי ישי, היו"ר המודח והמנהיג הגולה שנכשל בניסיונו להיבחר לכנסת ה–20 בראשות מפלגה סמי־כהניסטית, יבקש לחזור לבית "אבא".

עם זאת ורטר משער כי ספק רב אם מועצת החכמים תסלח לישי  על פרישתו מש"ס והקמת מפלגת יחד. עוד קובע ורטר "נתניהו היה שמח אם ישי היה חוזר. הוא איש כלבבו. אטיאס לא בא לו טוב. הוא נחשב תמיד ה"שמאלן" של ש"ס. הוא עוד עלול לעשות צרות".

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מי מתכונן, מי מחליט מי אמר

  הכך בלוף והפרחת בלונים באוויר לראות את תגובת הציבור ואת תגובת אטיטוס החשוד בסיבוכו של דרעקי

  מ.רייך |
  הגב
 2. התמונה אומרת הכל שניהם מושחתים מגעילים פפפווועעעעע

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. חחחח המועצת של שס לא תעבור אחוז החסימה כלל
  דרעי הפך את שס למזבלה אוטוטו תסגר לצמיתות
  חייבים למחוק החרפה זו בשם שס ולפתוח משהו נקי ולשם שמים באמת

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. כל מה שדרעי עובר זה מידה כנגד מידה! הוא גרם שכל גדולי ישראל עשו לרב אמנון יצחק משפט שדה בהוראה שהוא נתן לחסל את הרב אמנון בזמן הבחירות מפני שהוא חשש שהרב אמנון יקח משס 6 מנדטים… עכשיו הכול חוזר לו בפנים לא יאומן!!!

  נורית |
  הגב
  • גנבת לי את המילים מהפה.

   דרעקי אטירס ושאר המושחתים, מקומם בכלא שאטה

   דרעקי הגוסס |
   הגב