בש"ס תוקפים את נתניהו על מינוי היועץ

בש"ס זועמים כעת על ראש הממשלה נתניהו – בשל מינויו השנוי במחלוקת של רן ברץ לתפקיד יועץ בכיר בתחום ההסברה. { "הלכת צעד אחד יותר מדי"}

לאחר סערת מינויו של רמי סדן ליו"ר דירקטוריון חדשות 10, בש"ס זועמים כעת על ראש הממשלה נתניהו – בשל מינויו השנוי במחלוקת של רן ברץ לתפקיד יועץ בכיר בתחום ההסברה.

רן ברץ, התבטא בדף הפייסבוק כנגד מנהיגה הרוחני המנוח הרב עובדיה יוסף ז"ל כי הוא "הזיק למדינת ישראל".

"מר נתניהו", פנה ח"כ יגאל גואטה מהמפלגה לראש הממשלה בעמוד הפייסבוק שלו, "אי אפשר לרמוס ולזלזל בכולם כל הזמן, בוודאי לא לעשות זאת למפלגה אחראית ונאמנה כמו ש"ס". "כעת הלכת צעד אחד יותר מדי", הזהיר גואטה, "זה כבר לא רמי סדן ולא לסדר תפקידים בתאגיד השידור הציבורי, זה כבודו של מרן, פאר הדור הרב עובדיה יוסף זצ"ל".

"איך לא רעדו לך הידיים כשחתמת על המינוי של רן ברץ שדיבר על מרן בצורה מחפירה שכזו? בושה וכלימה. כל מילותיך היפות על הערכתך למרן הם שקר וכזב, תעתועי מילים שלא עולים בקנה אחד עם מעשיך, כהרגלך בקודש"" תקף  הח"כ.

"כנראה שכשמרן אמר עליך 'עיזה עיוורת שכולם הולכים אחריה' הוא ניסה ללמד עליך זכות שאתה לא רואה לאן אתה הולך", הוסיף, "לאן אתה רוצה להגיע? רמיסת כבודו של מרן וכבודם של מיליון האנשים שליוו אותו למנוחת עולמים לא יסולח לך, וכל אשר תעשה לא יצלח. היום החלה הספירה לאחור. תתעורר!".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.