בשעה זו: מרגי נפגש עם דרעי

יגשרו על הפערים? בשעה זו נערכת פגישה במשרד הפנים בין ח"כ מרגי לשר אריה דרעי

על רקע הקלטת הלוהטת שמסעירה את שס, בשעה זו נערכת פגישה במשרד הפנים בין ח"כ מרגי לשר אריה דרעי.  מרגי  מגיע לפגישה עם מטען גדול של טענות כלפי היו"ר שיצא כנגד רבו ומורו הגר"ש עמאר, ומעניין יהיה לראות כיצד השניים יוכלו להמשיך לשתף פעולה לאור ההתנהלות של דרעי בפרשה.

לאחר שסיים את הדיון בועדת החינוך בעניין האפליה במוסדות החינוך החרדי, יצא כעת ח"כ מרגי למשרד הפנים הממוקם בסמוך לכנסת לפגישה ראשונה עם הדר דרעי, מאז הפצת הקלטות הקודמת בו התבטא דרעי על הרב עמאר.

בשבוע שעבר ח״כ יעקב מרגי התייחס לראשונה לדברים שאמר יו"ר שס אריה דרעי נגד הראשון לציון ורבה של ירושלים הרב שלמה משה עמאר, במהלך שיחה עם הרב יעקב כהן.

גולש ברשת הטוויטר שעונה לשם שמואל דוידיאן שאל את מרגי: "עד עתה לא שמענו ממך שום גינוי ובקשת סליחה מהרב עמאר שנוא מורך ורבך מחובתך לגנות ולמחות".

בתגובה השיב לו מרגי: "מאחר שאני מאלה שעושים באמת מה שהרב מורה אז אני מציית להוראותיו ולא מגיב למרות שיש לי הרבה מה לומר כי דמי נשפך, ואני תולה ארץ על בלימה.

כזכור, בשיחה פרטית בין יעקב כהן לדרעי פער האחרון את לועו כאחרון התגרנים בשוק, דרעי נשמע הוא רותח כפי שלא נשמע מזמן. ספק אם שמענו ככה פעם פוליטיקאי חרדי מדבר על רב חשוב: אמרתי לך כבר חמישים פעם, אני לא טיפש. אני יודע כמה עמאר יכול להוסיף לנו, אבל אני יודע גם שבאותו יום אני סגרתי את ש"ס. אמיתית. ובונה ש"ס חדשה, כיוון שהוא עמאר רוצה לשלוט. אין לו משהו אחר. הוא משעמם לו כל היום, הוא חייב לשלוט, הוא צריך את הכוח, את מה שאביך בורח (הכבוד) הוא הפוך בדיוק. הוא חייב כל היום להיות בכותרות שהתייעצו איתו ולהיות מעורב בכל דבר וזה מה שהוא רוצה. אין משהו אחר שהוא רוצה. וזה האנשים שמסביבו, תסתכל כל פעם מי זה מסביבו, מי האנשים מסביבו? תשים לב. תראה לי תלמיד חכם אחד אמיתי שהוא קשור אליו באמת בגלל תורתו וחסידותו. מי זה האנשים שמסביבו? זה לא אדם שיש לו תלמידים

זה לא אדם שיש לו חסידים. תאמין לי, הוא מתאים להיות יושב ראש תנועת ש"ס. בינינו, באמת, הוא הכי מתאים להיות מבין כל האנשים שאני מסתכל. הוא מבחינת הכישורים עמאר הכי מתאים להיות יושב ראש תנועת ש"ס. אבל בסדר, אבל אוקיי, אז צריך להחליט אם רוצים לתת לו כזה דבר. אבל לשים אותו מנהיג רוחני שלנו, לקרב אותו ולתת לו את העוצמה הזו.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. דרעי ממשיך לאיים על עצמו??

    מה כבר יכול להיות? שדרעי יתבכיין לו שישאיר אותו עוד קצת

    מרגי מסובב את דרעי |
    הגב