בשער "ידיעות": האשה שנסחפה נגד הזרם

בשער העיתון "ידיעות אחרונות" התפרסם הבוקר (שני)תמונתה של אשה שנקלעה אמש להפגנת הפלג הירושלמי בצומת הרחובות שרי ישראל יפו בירושלים והועפה מזרם מי הבואש של המכתזית

נגד הזרם: בשער העיתון "ידיעות אחרונות" התפרסם הבוקר (שני)תמונתה של אשה שנקלעה אמש להפגנת הפלג הירושלמי בצומת הרחובות שרי ישראל יפו בירושלים והועפה מזרם מי הבואש של המכתזית שהותז ככל הנראה בטעות לכיוונה.

אתמול הפגינו כאלף איש המזוהים עם הפלג ירושלמי במחאה על מעצר 12 תלמידי ישיבה ובהמשך עצורים נוספים שנעצרו במהלך ההפגנות והועברו לרשויות הצבא לאחר שזוהו כעריקים. גם אתמול הועבר שבעה מתוך 35 עצורים לידי המשטרה הצבאית.

למרות טענות המשטרה על אפקטיביות התזת מי הבואש (מים המדיפים צחנה להרבה מאוד זמן לכל מי שבא במגע איתם) נדמה כי מפגיני הפלג הירושלמי אינם נבהלים מהחומר המצחין וממשיכים להפגין למרות הקור והגשם.

לקראת השעה שש בערב קיבלו המפגינים את הקריאה הידועה שמורה להפסיק את ההפגנה ״ויחזור לתלמודו״- וההפגנה התפזרה מעצמה למרות הניסיונות הרבים של המשטרה להקדים את פיזורה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. קריאת קודש למען המשך קיומו של עולם התורה מגזירת כיליון. במערכות הקדושות המשטרה בכוונה ''ובהוראות מלמעלה'' משחיתה חפצים יקרי ערך בסיסיים להמוני המוחים מקדשי ד', שבירת משקפיים, זריקת מגבעות, קריעת חליפות וחולצות, והשחתת נעליים, מרבית ההוצאות ניטלים על ההורים והמשפחות. ארגון החומה פונה אליך בבקשת עזרה ותמיכה במוסרי הנפש שיוצאים לקדש שם שמים וניזקים כספית במאות שקלים בכל גל מחאה. לא ניתן להם להשקיט את המערכה הקדושה. לא ניתן להם להשקיט את המערכה הקדושה ונעזור להם לשלם על: כובע - 500 שקלים חליפה - 300 שקלים נעליים - 350 שקלים משקפיים -200 שקלים וכו' ארגון החומה לא מתבלבל ולא ממצמץ בפעולותיו למען אחינו הספרדים בני התורה המסולאים בפז. ארגון החומה הוקם כדי להציל את אחינו בני התורה הספרדים, ואיך תציל יהודי משמד??? תשלח אותו למקום השמד????? ארגון החומה לא מטפל בבחורים שמתייצבים, ב''ה יש ארגונים קדושים המטפלים בפעולות אלו. ארגון החומה פועל כדי למגר תופעות של בחורים ספרדים אשר נכנסים למקום השמד! ארגון החומה קורא בכל ברור ע''י אסיפות שכנוע והסברה מדוע יהודי ספרדי שחשוב לו המשך הדורות אסור לו להיכנס לשקו של הצייד, פשוט לא מתייצבים!! מדוע? כי הם מחכים לטרף קל מאשקלון, פתח תקוה, ראש העין, קרית אונו, הרצליה, אלעד, ותל אביב. ***ארגון החומה פועל בגיוס כספים למען המשך המערכה הכבירה למימון וסבסוד *שבירת משקפיים, *זריקת כובעים, *קריעת חליפות ו*חולצות ו*השחתת נעליים, *וכו' להמוני בני תורה מכל החוגים שאין הפרוטה מצויה דיו בכיסם*** הרם קרן ישראל עמך...

  זעקת אש קודש ע"י ארגון "החומה"
  קריאת אש קודש למען המשך קיומו של עולם התורה מגזירת כיליון.
  מכ"ק אדמו"ר מסאטמאר שליט"א במעמד קרן ויואל משה יום ה' ויצא מאנסי נ.י.

  ס'איז אונז נישט קיין נפקא מינה צו ס'איז א חסידישער בחור אדער א ליטווישער בחור צו א אשכנזישער בחור צו א ספרדישער בחור זיי זענען אלע פון די י"ב שבטי יה אונז וועלן מיר זיך מוסר נפש זיין אויף יעדן אידיש נפש זאלן נישט אראנפאלן אין מיליטער.

  קריאת קודש למען המשך קיומו של עולם התורה מגזירת כיליון.

  במערכות הקדושות המשטרה בכוונה "ובהוראות מלמעלה" משחיתה חפצים
  יקרי ערך בסיסיים להמוני המוחים מקדשי ד', שבירת משקפיים, זריקת מגבעות,
  קריעת חליפות וחולצות, והשחתת נעליים, מרבית ההוצאות ניטלים על ההורים והמשפחות.

  ארגון החומה פונה אליך בבקשת עזרה ותמיכה במוסרי הנפש שיוצאים לקדש שם שמים וניזקים כספית במאות שקלים בכל גל מחאה. לא ניתן להם להשקיט את המערכה הקדושה.

  לא ניתן להם להשקיט את המערכה הקדושה ונעזור להם לשלם על:

  כובע – 500 שקלים
  חליפה – 300 שקלים
  נעליים – 350 שקלים
  משקפיים -200 שקלים
  וכו'

  ארגון החומה לא מתבלבל ולא ממצמץ בפעולותיו למען אחינו הספרדים בני התורה המסולאים בפז.
  ארגון החומה הוקם כדי להציל את אחינו בני התורה הספרדים, ואיך תציל יהודי משמד??? תשלח אותו למקום השמד?????
  ארגון החומה לא מטפל בבחורים שמתייצבים, ב"ה יש ארגונים קדושים המטפלים בפעולות אלו.
  ארגון החומה פועל כדי למגר תופעות של בחורים ספרדים אשר נכנסים למקום השמד!
  ארגון החומה קורא בכל ברור ע"י אסיפות שכנוע והסברה מדוע יהודי ספרדי שחשוב לו המשך הדורות אסור לו להיכנס לשקו של הצייד, פשוט לא מתייצבים!! מדוע? כי הם מחכים לטרף קל מאשקלון, פתח תקוה, ראש העין, קרית אונו, הרצליה, אלעד, ותל אביב.

  ***ארגון החומה פועל בגיוס כספים למען המשך המערכה הכבירה למימון וסבסוד *שבירת משקפיים, *זריקת כובעים, *קריעת חליפות ו*חולצות ו*השחתת נעליים, *וכו' להמוני בני תורה מכל החוגים שאין הפרוטה מצויה דיו בכיסם***

  הרם קרן ישראל עמך…

  הרם קרן ישראל עמך... |
  הגב