בשקית הפיצוחים: חרק ענק

שני תל אביבים פיצחו בסוף השבוע גרעינים קלויים שקנו בתוך אריזה אטומה בסניף של רשת מגה, לפתע חש אחד מהם משהו מוזר בפה וכשהוציא את החתיכה גילה לתדהמתו חרק ענק

שני תל אביבים פיצחו בסוף השבוע גרעינים קלויים שקנו בתוך אריזה אטומה בסניף של רשת מגה, לפתע חש אחד מהם משהו מוזר בפה וכשהוציא את החתיכה גילה לתדהמתו חרק ענק עם מחושים ועיניים שנקלה יחד עם הפיצוחים.

 

את הסיפור חושף אמיר חצרוני בחדשות 2 באינטרנט שמציין כי על האריזה נכתב כי "המוצר הגיע לנקודת המכירה לאחר שעבר את כל מבחני האיכות" וכמובן שלא צויין שקיים חשש למצוא בפנים חרקים.

כשהתקשר הלקוח הזועם למוקד שירות הלקוחות של מגה נמסר לו כי כל מה שגדל בשדה עלול להיות בו חרקים. "זה בלתי נמנע. קח את זה בחשבון", אמרו לו.

החברים לא מבינים איך נכנס חרק ענק לתוך האריזה. "אפשר לראות לו את העיניים ממש, זה פשוט היה דוחה", סיפר אחד מהם. "לא ברור לי איך אני קונה אריזה אטומה לגמרי וזה מה שקורה"  "פשוט רצינו להקיא אחרי זה, קלו את החמניות יחד עם החרק הזה. לא משנה לנו מאיפה הוא בא, הוא לא היה אמור להיות שם. יש לנו עכשיו טראומה מפיצוחים".

חברת מגה פנתה לספק ומנסה לברר איך הגיע חרק לשקית הגרעינים. ממגה נמסר בתגובה כי "מוצרי המותג הפרטי מגה מיוצרים על ידי חברות יצרניות מובילות בישראל ובעולם, העומדות בסטנדרטים המחמירים ביותר מבחינת איכות ותקינה. עם קבלת הפנייה, הנושא הועבר במיידית ליצרן לבדיקה. חשוב להבהיר כי למרות מאמצי האיכות הקפדניים בייצור המוצר, מדובר במוצר שמיוצר מהטבע. התנצלנו בפני הלקוח על אי הנעימות ופיצינו אותו לשביעות רצונו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.