בתגובה להחלטת בג"צ תוקף פינדרוס את ללום: "האיש גורם נזק יותר מתועלת". ללום: "לא ניכנע"

בעקבות המלצת בית המשפט העליון למשוך את העתירה הקנטרנית של עו"ד יואב ללום על אפליית תלמידות על רקע עדתי בערים החרדיות, אמר סגן ראש עיריית ירושלים ומחזיק תיק חינוך חרדי, הרב יצחק פינדרוס כי "בית המשפט הוכיח היום כי הוא לא בימת התנצחויות לעתירות קנטרניות שנועדו אך ורק למשוך רייטינג על גבן השחוח של הורי הבנות המחפשות באמת ובתמים פיתרון הולם.

"בפסיקתו קבע הבג"ץ כי אין לעותר במה להיאחז והטענות שהועלו על ידו אין להם כל אחיזה במציאות.

"לצערנו, אנו נתקלים במציאות בה אנו פועלים ללא לאות על מנת לשבץ את כל הבנות בירושלים, ואף עושים זאת בהצלחה מרובה ההולכת ומתעצמת מידי שנה כפי שנוכחו גם שופטי בית המשפט העליון, בעוד העותר עושה כל מאמץ בכדי לחבל במאמצינו ולזרוע ריב, סכסוך ומדון בין הנהלות הסמינרים איתם אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא לבין ההורים.

"אנו נמשיך לפעול למציאת פתרונות ברגישות ובנחישות, מתוך נתינת כבוד אמיתי לכל הגורמים הנוגעים בדבר. כולנו תקווה, שהחלטת בית המשפט תוביל את העותר לחשבון נפש בסופו יבין כי הנזק שהוא גורם לבנות הנזקקות לפתרון, רב בהרבה על התועלת".

תגובת עו"ד יואב ללום מעמותת נוער כהלכה: משיכת העתירה הינה משיקולים משפטיים טהורים. מי שאינו עושה אינו טועה. אשמח להמשיך ולשתף פעולה עם כל מי שילחם בתופעה שכולנו יודעים שקיימת. עמותת נוער כהלכה בראשות רבניה תמשיך לפעול בכל הכלים, וכפי הוראת מרן הגאון הרב יעקב יוסף זצוק״ל עד למיגור התופעה. אני ממליץ לכל הגורמים לא לחשוב שאנחנו ניכנע.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.