בתגובה לירי הרקטה: צה"ל תקף יעדי חמאס ברצועת עזה

מטוסי חיל האויר תקפו הלילה שתי מטרות טרור ברצועת עזה – תגובה לירי הרקטה אמש בשעות הערב. מקורות פלסטיניים: "אחת ממטרות התקיפה הייתה בסיס של המשטרה הימית". בכיר בפיקוד דרום: "הצבא נערך לכל התפתחות"

הירי והתגובה: מטוסי חיל האוויר תקפו הלילה שני יעדי טרור בצפון ובמרכז רצועת עזה. התקיפה באה בתגובה לירי הרקטה אמש בשעות הערב לעבר צפון עוטף עזה.

מצה"ל נמסר שהותקפו שתי מטרות המהוות תשתית טרור של ארגון חמאס. מקורות פלסטיניים מדווחים שאחת ממטרות התקיפה היתה בסיס של המשטרה הימית בצפון הרצועה.

כזכור, אמש בשעות הערב התפוצצה רקטה ששוגרה מרצועת עזה במועצה האזורית שער הנגב. לא דווח על נפגעים או נזק.

כאמור, בשעות הלילה תקפו מטוסי חיל האוויר בתגובה שני יעדים של חמאס. ע"פ מקורות פלסטינים מדובר במתקן של המשטרה הימית בצפון הרצועה ומוצב של הזרוע הצבאית של חמאס במרכז הרצועה.

לטענת המקורות, לא היו נפגעים בתקיפות.

בכיר בפיקוד דרום אמר אמש לכתבים הצבאיים כי השבועות האחרונים התאפיינו בשקט מירבי בגיזרה, אולם הצבא נערך להפרה של השקט בכל עת.

לטענת הגורם, העובדה שישראל מגיבה בתקיפות לכל ירי/הפרה מהצד הפלסטיני של הגדר מובילה את חמאס לאכוף ביתר נוקשות את הפסקת האש עם ישראל. "חמאס עושה מאמצים רבים לסיכול אירועי טרור ע"י הארגונים השונים ברצועה – כי את המחיר הוא משלם בסוף", דברי הגורם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.