בתה של אסתי ויינשטיין: "נעשה הכול כדי שתחזור"(וידאו)

עברו יומיים מאז נעלמה אסתר ויינשטיין, חסידת גור לשעבר מאזור, אחרי שהשאירה אחריה מכתב התאבדות, כנראה מכיוון שמרבית מבנותיה נתקו עימה את הקשר מאז חזרה בשאלה. {עזבה את הדת ונעלמה}

עברו יומיים מאז נעלמה אסתר ויינשטיין, חסידת גור לשעבר מאזור, אחרי שהשאירה אחריה מכתב התאבדות, כנראה מכיוון שמרבית מבנותיה נתקו עימה את הקשר מאז חזרה בשאלה.

בתה תמי מונטג, שחזרה בשאלה יחד עם אמה, מבקשת היום (רביעי) מהציבור לעזור לה בחיפוש אחר אמה, ופונה לאמא בדרישה שתחזור הביתה: "אנחנו מחכים ודואגים לה, אנחנו אוהבים אותה"

"רק שתחזור הביתה, שתחזור הביתה ונעשה הכול. אף אחד לא ינטוש אותה, כולם ידברו איתה", אמרה הבת בשיחה עם חדשות 2. "כולם אוהבים אותה, אני קיבלתי דרישות שלום מהמון אנשים וממלא מקומות. חברים משפחה, כולם רוצים אותה".

(באדיבות רשת)

תמי ואמה עזבו את הדת לפני שבע שנים לאחר גירושי הוריה. אביה ניתק עימן את הקשר והוא גם לא מוכן לתת לאחרים ליצור עימן את הקשר. תמי אומרת כי משפחתה לא מוכנה להיות בקשר איתן בגלל הצעד שעשו, וזו כנראה הסיבה להיעלמותה של אמה. "המסר במכתב הוא יותר מסר של פרידה, אנחנו מקווים שהמסר לא באמת הולך לקרות", היא אמרה. "היא ממש פונה בו למשפחה ולילדים שלא הסכימו להיות איתה בקשר ואומרת שזה שבר וריסק אותה, שהיא לא יכולה להמשיך להתמודד עם זה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.