"בתוך חודשים יוגש כתב אישום כנגד ראש הממשלה"

בכיר בש"ס לשעבר טוען כי בחודשים הקרובים יוגש כתב אישום כנגד ראש הממשלה שיאלץ אותו להתפטר – כך נודע ל'קוקר'. { בכיר בש"ס}

רובכם בוודאי תוהים האם ראש הממשלה הולך לצאת נקי מהפרשות האחרונות.  ל'קוקר' נודע כי הבוקר התייצב בכיר בש"ס מול החברים לשכונה והצהיר כי בחודשים הקרובים יוגש כתב אישום כנגד ראש הממשלה -"שיאלץ אותו להתפטר".

מול המתפללים שהטילו ספק בדברים, הצהיר הבכיר לשעבר כי לפי המידע שיש ברשותו, ראש  הממשלה מסובך עד צוואר בפרשה, וליועץ המשפטי לא תהיה ברירה אלא להגיש כתב אישום כנגד ראש הממשלה – כך נודע ל'קוקר'.

אחר שגיא פלג הדהים את המדינה עם סדרה של חשיפות, ראש הממשלה נתניהו הגיב (ראשון) על השיחות עם מוזס, "בימים האחרונים מתנהל מסע תקשורתי מתוזמר, חסר תקדים בהיקפו, כדי להפיל את ממשלת הליכוד בראשותי", כתב נתניהו בעמוד הפייסבוק שלו.

"מסע תעמולה זה נועד להפעיל לחץ על היועץ המשפטי לממשלה וגורמים אחרים בפרקליטות כדי שיגישו כתב אישום נגדי".

 

"השיטה היא פשוטה", מתאר ראש הממשלה. "יום יום וערב וערב מפיצים תמלילים מסוננים שנבחרים בקפידה ושקרים מכוונים בשני הנושאים שעומדים על הפרק.

כמובן שכל עוד החקירה נמשכת, אין לי אפשרות להגן על עצמי. אינני יכול לספר לציבור את הסיפור האמיתי שעומד מאחורי הדברים, שמבהיר שלא הייתה פה שום עבירה".

נתניהו כתב כי "כולם יודעים שהתנגדתי התנגדות נחרצת לחוק שאחרים רקחו ויזמו עוד הרבה לפני הבחירות של 2013". הוא ציין כי הוא מנוע מלהיכנס לפרטי החקירה וביכולותו להתייחס אך ורק לדברים שלטענתו, היו ידועים לציבור מן העבר.

"במשך חודשים ארוכים מנעתי את הבאתו של החוק להצבעה טרומית", הסביר. "משהגיעה ההצבעה, הצבעתי נגד החוק יחד עם קומץ חברי כנסת שכלל את רוב חבריי בליכוד.

בנוסף, ידוע שלאחר שהחוק עבר ברוב גדול, פירקתי את הממשלה והלכתי לבחירות לכנסת, בין השאר בגלל החתרנות מתוך הממשלה להעביר את החוק. כולם גם יודעים שעם הקמת הממשלה החדשה לאחר הבחירות, הכנסתי סעיף מפורש בהסכמים הקואליציונים כדי למנוע הישנות חקיקה כזאת".

"בגלל כל זה – לא קרה כלום", טען. "'ישראל היום' נשאר על כנו, משגשג ופורח. ואילו התקשורת הרעה שקיבלתי ב'דיעות אחרונות' ו-ynet לא פסקה ולו לרגע.

לכן כל הטענות הללו שאני פעלתי לקידום חוק 'ישראל היום' הן טענות שווא. כך גם לגבי הנושא השני (תיק 1000), כפי שיתברר במהלך הזמן".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.