בתום סיור שערכה בברזילי: שרת הבריאות התרשמה מהנעשה במרכז הרפואי 'ברזילי' והבטיחה לסייע

שרת הבריאות הגב' יעל גרמן סיירה במרכז הרפואי ברזילי ועמדה מקרוב אחר המצוקות והבעיות ובראשן בתחום המיגון מפני טילים * השרה הודיעה כי מנכ"ל ברזילי ד"ר חזי לוי: "חרף המצוקה התקציבית אנו לא מתפשרים על איכות הטיפול תוך התחדשות במיטב הציוד הרפואי"

ביקור מיוחד קיימה שרת הבריאות הגב' יעל גרמן במרכז הרפואי 'ברזילי' באשקלון במהלכו נפגשה עם ראשי הנהלת המרכז, מטופלים ואנשי צוות.
בתחילת הביקור סיירה שרת הבריאות במחלקות השונות במרכז הרפואי ברזילי והתרשמה מקרוב אחר המצוקות והבעיות מהן סובל ברזילי בשל המחסור במשאבים ותשתיות, ומאידך התרשמה לחיוב מההתפתחות ותנופת ההתחדשות של המרכז הרפואי כמו גם ההצטיידות במיטב המכשור הטכנולוגי חרף המצוקה התקציבית.
במהלך פגישה עם מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר חזי לוי, הוא סקר בפניה את ההתפתחות הודות לבניין החדש בברזילי וציין את בעיות המיגון מפני טילים בשל העובדה כי המרכז מצוי בטווח הטילים מעזה.
בסיום הסיור שערכה, הודתה השרה הגב' יעל גרמן להנהלת המרכז הרפואי על פעילותם סביב השעון וקידום המרכז הרפואי והעמדתו בקדמת שירותי הרפואה בישראל.
מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר חזי לוי: "חרף המצוקה התקציבית לא התפשרנו על הצטיידות במיטב הכלים הרפואיים הטכנולוגיים לצד השירות האדיב והמסור למטופלים. אנו תקווה כי שרת הבריאות תסייע לנו לפתח ולקדם את המרכז הרפואי עוד יותר תוך השלמת המיגון מפני טילים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.