בתו של גנדי מגיבה לתחקיר המכפיש (וידאו)

בתו של גנדי הגיבה לתחקיר עובדה באולפן שישי ואמרה: "שכואב לראות שערוץ 2 יצאה נגד גוויה שלא יכולה להגיב, ושאלה למה לא חושבים על רעייתו הקשישה של גנדי". צפו { פאנל הפרשנים}

פרשני חדשות 2 קיימו דיון באולפן שישי על השלכות תחקיר עובדה על השר לשעבר זאבי ז"ל.

בדיון תהו הפרשנים כיצד יש לנהוג במשנתו של זאבי בעתיד, מה יעלה בגורל החוק להנצחתו ובמקומו בשיח הציבורי לאחר פרסום הממצאים?.

 וידאו באדיבות רשת

בתו של גנדי השתתפה אף היא בפנאל כאורחת באולפן ואמרה: "שכואב לראות שערוץ 2 יצאה נגד גוויה שלא יכולה להגיב, ושאלה למה לא חושבים על רעייתו הקשישה של גנדי".

כזכור, כתב "עובדה" עמרי אסנהיים  הביא  עדויות של נשים שסיפרו על מעשיו של האלוף זאבי – ובו  עדות לתקיפות מיניות שזאבי ביצע לכאורה נגד חיילות ששירתו תחתיו כקצין.

עדות קשה מסרה  ד',  שמספרת כי זאבי הטריד אותה כשהייתה חיילת בת 18 וחצי ושירתה תחת פיקודו בפיקוד המרכז. היא מתארת כיצד התנגדה בקול לניסיונו של זאבי . בתחקיר הובאו גם עדויות של נשים נוספות שטענו כי הוטרדו, לכאורה, ככשירתו בצבא.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הנה השיר של אריק איינשטיין ז"ל שאומר הכל:" הם כותבים בעיתונים מה שהם רוצים – מסרסים ומלכלכים – בלי שום רחמים – נכנסים מהמיטות – מציצים מהחורים – ואין מה לעשות – אין פה רחמים. מלבינים את הפנים – פוגעים במשפחה – אם היום היה תורו – אז מחר יהיה תורך – המלך הוא עירום וכולנו ילדים – שרואים לו הכל – שותקים ולא קמים – אז איך אתה ישן בלילה , עיתונאי קטן שלי , איך אתה נרדם? על מה אתה חולם בלילה אחרי שפיכת הדם – איך אתה נרדם? בן אדם [ ונראה לי שהיה יותר הגיוני שהוא ישיר ף א ת ה לא בן אדם ] – איך אתה נרדם. הם הורגים עם המילים – משחקים בנשמה – לאן אני שואל[ת] הלכה האהבה – שברו לו את הלב – שברו את הילדה – אז בטח שתהיה פה… תהיה פה מלחמה – אז איך אתה ישן…" עיתונאי קטן שלי – וכל מילה נוספת – מיותרת.

    אוראור |
    הגב