בתו של הרב עובדיה יוצאת נגד דרעי (וידאו)

בצל הדיל של שס עם של יחימוביץ, שלפיו תתמוך שס בשלי להנהגת ההסתדרות, בש"ס יש מי שמתנגד לדיל בן דרעי לשלי ולא מיישר קו עם הנהגתו. צפו. { הבחירות להסתדרות }

 

בצל הדיל של ש"ס עם של יחימוביץ, שלפיו  תתמוך שס בשלי להנהגת ההסתדרות, בש"ס יש מי שמתנגד לדיל בן דרעי לשלי ולא מיישר קו עם הנהגתו.  רבקה צ'יקוטאי, בתו של מנהיג ש"ס המנוח הרב עובדיה יוסף,  מבכירי המפלגה בהסתדרות, מכהנת כיום כחברת הנהגת המוסד וממונה על תחום העובדת הדתייה. צ'יקטואי הופתעה לגלות את שמה ברשימתה של יחימוביץ' בעוד שהיא תומכת ביו"ר המכהן אבי ניסוקורן. היא לא מתכוונת להיענות לדיל שגובש עם דרעי ומתכוונת להפר את ההסכם ולתמוך ביריבה של יחימוביץ.

"שמעתי שמועות שהשם שלי ברשימה של שלי אבל אף אחד לא דיבר איתי ולא שאל אותי", אמרה צ'יקוטאי לחדשות 2. "אנשי ש"ס הארצי הלכו עם יחימוביץ' ולא התייעצו אתנו. התייחסו אלינו כשקופים".

מש"ס נמסר בתגובה כי "בהוראת יו"ר התנועה אריה דרעי, תנועת ש"ס על כל תומכיה וחברי ההסתדרות שלה ברחבי הארץ פועלים למען מפלגת הבית החברתי שש"ס שותפה מלאה בה. אם יש בודדים שעל דעת עצמם החליטו לסייע לניסנקורן, שתומך תמיכה נלהבת בהעסקת עובדים בשבת, שיבושם להם"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.