בתו של קרליבך מגלה: שיר הערש שהרדים את הילדים (הקלטה)

האזינו לראיון נדיר ומיוחד במינו של נדרה קרליבך, בתו של הרבי המרקד רבי שלמה קרליבך בתוכנית 'מוצ"ש חי' ב'קול חי' בהגשתו של מנחם טוקר.

בראיון נדיר ומיוחד במינו  שנערך ברדיו קול חי חושפת נדרה קרליבך, בתו של ר' שלמה קרליבך  את שיר הערש איתו הרדים ר' שלמה קרליבך את ילדיו.

הבת של הרבי המרקד מגלה מהם  השמות המלאים של בנותיו, תשובה… לא מה שאתם יודעים ולגמרי לא מה שחשבתם.

על פי השמועות,  בתו נדרה נולדה ביום כיפור ושמה הוא 'כל נדרי'? האמנם?, שמה הוא באמת 'חנה נדרה אמרה נפשי'.
[alooma ref="35191cde5b2fd9d8c126f8a502bf79a8.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]
השמועה גורסת  שהשם של נשמה קרליבך הוא: 'נשמה טהורה שירדה לעולם בערב שבת בין השמשות', האמנם?, אז לא.. שמה הוא 'נשמה טהורה שלוחה'.

האזינו לראיון נדיר ומיוחד במינו של נדרה קרליבך, בתו של ר' שלמה, בתוכנית 'מוצ"ש חי' ב'קול חי' בהגשתו של מנחם טוקר.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. נשמה קרליבך (נולדה בשם נשמה טהורה שלוחה אסתר ב-1974 בניו יורק) היא זמרת יהודיה-אמריקאית, בתו של הזמר החסידי שלמה קרליבך.

    קרליבך התחילה לשיר עם אביה בגיל 15. את הקריירה המקצועית שלה היא התחילה שלושה שבועות לאחר מות אביה ב-1994. את מפיקה, דוד מורגן, פגשה קרליבך בשנת 1996. באותה שנה הוציאה קרליבך את אלבום הבכורה שלה- "נשמה". ב-1997 יצא אלבומה השני של קרליבך, "הנשמה של שלמה", הכולל שירים ששרה יחד עם אביה. מאז הוציאה קרליבך עוד 5 אלבומים. ב-2010 הוציאה קרליבך את האלבום Higher and Higher, בו היא משתפת פעולה עם מקהלת הגוספל "Green Pastures". קרליבך שרה בעיקר שירים של אביה, וכן שירים מקוריים.

    בכנס הדו-שנתי של התנועה הרפורמית (דצמבר 2013) בסן דייגו, קליפורניה, הכריזה קרליבך במהלך הופעתה, כי היא נוטשת את היהדות האורתודוקסית ומצטרפת לתנועה הרפורמית.

    מתוך ויקיפדיה |
    הגב