בתזמון תמוה: בית המשפט הרשיע את הרב שלמה פוקס בהטרדה

אתמול פורסם כי המתלוננת זכתה בתואר 'נערת ישראל', היום בית המשפט הרשיע את הנאשם שבעצם הביא לפירסומה. עורך דינו בתגובה: המתלוננת לא נפגעה, היא אפילו זכתה מהפרסום הזה, ואלמלא התיק הזה אני בספק אם היא היתה מגיעה לאודישנים של מלכת היופי".

בית משפט השלום בירושלים הרשיע הבוקר את הרב שלמה פוקס, תושב ירושלים שקילל את החיילת דורון מטלון באוטובוס לפני כשנתיים ודרש ממנה לעבור לחלקו האחורי. שלשום זכתה מטלון בתואר "נערת ישראל". עורך דינו של פוקס, ניקולס קאופמן, אמר כי "המקרה סייע לה להתפרסם". עוד אמר עורך דינו של פוקס כי "נשלחה בקשה לבטל את ההרשעה ולו מהסיבה שהמדינה הצהירה בפה מלא בבית המשפט כי היא מנהלת את התיק הזה בגלל הפרנציפ. אף אחד לא נפגע ממעשיו של הרב פוקס, גם לא המתלוננת. היא אפילו זכתה מהפרסום הזה, ואלמלא התיק הזה אני בספק אם היא היתה מגיעה לאודישנים של מלכת היופי".

כזכור, לפני כשנתים, בעת הסערה הציבורית סביב "הדרת הנשים" בקווי המהדרין, התלוננה דורון מטלון כנגד הרב פוקס בטענה כי הוא דרש ממנה לעבור לחלק האחורי של האוטובוס וכינה אותה "פרוצה"

אישי ציבור חרדים הביעו תרעומת ותמיהה על החלטת בית המשפט וכינו אותה 'פופוליסטית וצבועה' לדבריהם:" מעולם לא הורשע בישראל אדם על מעשה כזה, החלטת בית המשפט והתזמון בו היא התקבלה מוכיחים שוב כי השופטים נכנעים לתכתיבי התקשורת הישראלית ובוחרים לפסוק על פי אמות מידה בלתי משפטיות בעליל"

גם משפטנים חילונים איתם שוחחנו הבוקר התבטאו ברוח דומה, בשיחה שקיימנו עם אחד מהם הוא הגדיר את ההחלטה כ"אחת ההחלטות התמוהות שנתקלתי בהן בשנים האחרונות"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.