בת המיליונר ובנות הסמינר 2 • בקליינע

השבוע במדור הפפארצי של אתר קוקר: המסיבה של בת המליונר החרדי בוטלה על ידי הסמינר • מאחורי הקלעים: שיחת ועידה עם גורם צבאי בכיר • מה עשה המשגיח ממיר בספרא • סלפי בבית שר התורה { ברנז'ה}

לקול שאון האוטובסים ומצהלות הילדים נכנס חודש אדר שבו משתדלים להרבות בשמחה,  בעיקר כשמדובר בשמחות משפחתיות בהם אנשי הברנז'ה מחתנים ומברמצים  את היורשים שעד לפני כמה חודשים הסתובבו כילדונים טובים בברכפלד. בלית ברירה ובשל אילוצים רבים שלחנו את הטלאנט הג'ינגי של 'קוקר' להגיע לאירוע המלוטש של הראיס הבא של בני ברק, אך משום מה הוא נעדר, מתברר שהבחור "הבריז", לטענתו בשל סיבות אישיות. ובכל זאת, תמונה..

ירח טוקר תרומה שפירא

זוכרים את האייטם שפורסם בבקליינע על בת המליונר ובנות הסמינר? ובכן, קבלו טוויסט בעלילה: בתו של המליונר החרדי תיכננה שבת עם חברות בבית הוריה בבני ברק, הכל היה ערוך ומוכן לרבות מנות הגורמה ועוגות היוקרה, אלא שברגע האחרון אסרה הנהלת סמינר "ישן" בירושלים על בתו של איל ההון (רמז למתקשים או למי שלא עוקב: ד.ג.) לערוך את השבת המדוברת בחלקת האלוקים הקטנה שלה. הנימוק? "הנהלת הסמינר מתנגדת באופן עקרוני לערוך שבתות יחד עם חברות שלא במסגרת הסמינר". החיים לא קלים.

 

בראשית השבוע 'גורם בכיר' בצה"ל תידרך את העיתונאים החרדים לגבי ההיערכות של צה"ל  למתקפת פושים עתידית על סמארטפוני ישראל. במקום לכנס את מיטב העיתונאים במתקן צבאי חסוי במרכז הארץ החליטו בדוברות צה"ל לעלות לשיחת ועידה את הכתבים הצבאים. לצורך העניין 'בקליינע' וכתבים נוספים שמדברים בדרך כלל ב'קווי נייעס' הפכו בתוך כמה  דקות לפרשנים צבאים, תוך כדי ש'בקליינע' עורך כתבות כשברקע נשמע קולם המחוספס של אותם כתבים. חלקם  הפגינו "ידע צבאי נרחב"  ובקיאות עצומה על סוגיית המנהרות וההכנות הצבאיות. לפחות ספק אחד הותר לנו בסיום הסאגה: אם עד עתה חשבנו שבוגי גורר גלי פיהוקים מרוני דניאל ושו"ת, מעתה נודע שמדובר בגורם אחר, כזה שהצנזורה מונעת מבקליינע לחשוף את זהותו.

 

במסדרונות הכנסת התרוצץ השבוע "הנורבגי" יעקב אשר שכבר הצליח לשכנע את גפני בצדקת החוק, אך לא את 'המאמי הלאומי' מאגודת ישראל שמתנגד בנתיים להכניס את אשר לריקוד של "משנכנס אדר" עם אשר גואטה. לאשר לא נותר אלא להתנחם בתעלולי אורן חזן  במליאה שהצליחו להשכיח את אכזבתו. ארי קלמן שלנו בכנסת תיעד.

אשר

 

ירח טוקר עמד השבוע בחזית בקרב ההסברה על הקרדיטים מול גואטה. האסטרטג החרדי נטש השבוע את הטוויטר לטובת שיחות עם עיתונאים צמאי אייטמים בכנסת ואף מצא זמן לשקוע בדף גמרא. יש חיים אחרי הציוצים.

פולק תיעד את ירח לומד תרומה

עורכי האתרים החרדים התכתשו בינהם בקבוצת הווטסאפ של אנשי דיגטל ואסטרטגיה למי יש יותר גולשים או בשאלה הרת הגורל "מי הביא ראשון את ההודעת היח"צ של אחד הח"כים?". הויכוח  גלש אף לפסים אישים, כשבין היתר נטען כי הטרפאיק באתרים החרדים ירד בשבוע האחרון בעקבות פעילות טכנית של פייסבוק. על התכתשויות נוספות עדיף שלא להרחיב, אבל כמו שאתם מבינים לאנשי הדיגטל בקבוצה לא נותר אלא לצפות בתענוג בהקזת הדם (מטאפורית) אגב נשנוש פופקורן עסיסי..

 

לחדשות בספרא: סגר"ע צביקה כהן יחד עם ראש הלשכה, אברהם בצלאל ועוזרו דובר הסיעה, יחיאל אברהם, נצפו בפיצה ביתית השבוע.

מיד לאחר מכן נכנסו לבקר את המשגיח של ישיבת מיר, הרב אהרון חדש, שקיבל את צביקה בחום ובשבחים. ויש גם תמונה.

כהן תרומה

הראיס הבני ברקי הנוכחי עלה לעיר הקודש השבוע וביקר בלשכת סגן הראיס הירושלמי מהאייטם הקודם.

זייברט תרומה

במרכז בני ברק התהלך לאיטו שרגא ניימן, הרגליים הוליכו אותו לעבר מעדניית זהבה שם הצטייד במבחר סלטים לכבוד השבת.

 

זהבה תרומה

מרחק כמה מאות קילמוטרים משם בילו כתב 'משפחה', שלמה גיל, לצד אושיית הפייסבוק, דב אייכלר וחברים. נשאר בשוק, חיים קליגר  ורעייתו, יעל נבון,  בילו יחד עם הילדה כפרס על התעודה המוצלחת.

ומספרא למודיעין עילית: חבר מועצת העיר, משה מוטרפרל, נצפה השבוע בבנק פאג"י בשיחה עם אחד הפקידים הבכירים בבנק. למי שתוהה מוזמן לרפרף במדורים הקודמים.

 

בשעה שנחמן בנשעייה עושה קניות בבר-כל  אחד מעסקני ברסלב ברכפלד התעניין בברכומט החדש שהוצב היום בשטיבל של יערוסלב. בקליינע מעריך שהברכומט יתוקן גם בקלויז של החסידות העליזה.ברכפלד 2

ואילו המתווך נתן רוזנבלט נצפה יוצא מהקלויז כשהוא אוחז בטליתו בדרך לעוד עסקת נדל"ן באיזור הדרום".ברכפלד 1

ובמרחק  הליכה משם בשעת לילה מאוחרת נצפה העסקן האלעדי, ברוך שטרן,  שוקד על תלמודו בישיבת מיר ברכפלד.

אלעד ברפלד תרומה

ומברכפלד לבית שמש: איש היח"צ ירוחם אסטרייכר הגיע יחד עם קבוצה של בעלי בתים למעונו של הגר"ח קניבסקי להתברך מפיו לרגל סיום מסכת סוטה בדף היומי.  אסטרייכר ניצל את המעמד ולאחר שהתברך ב'בו"ה' הצטלם לסלפי בבית מרן ובני ביתו, כאשר שר התורה שקוע, כמובן, בלימוד

 

ולשמחות: ברכת  מזל טוב לשרה וישראל פכטר לרגל אירוסי הבת עם הבן של תרצה ודוד הורוביץ מבני ברק, לשעבר ס"מנכל כספים בבנק פאג"י

ברכת מזל טוב חמה לאלי דויישט לרגל שמחת הבר מצווה שנערכה השבוע בביתר עילית, חונה והחברים באו לשמוח.אלי דוישט

שמחת  הגיסים:  צהלה גדולה בבית ראש ישיבת פוניבז' שם באו הערב  בברית השידוכין חתנו וכלתו של ראש ישיבת פוניבז', הגרח"ש ליבוביץ. ובהרחבה: כלתו בלומה ליבוביץ שהתאלמנה מבעלה הרב יוסף ליבוביץ, עם הרב יצחק שוורצמן שהתאלמן מאשתו מרת קיילא שוורצמן ע"ה בתו של ר"י פוניבז'.

אחרי שהתאוששו מהפיכת הניידות יש גם שמחות. השבת תתקיים עליה לתורה בהיכל ישיבת פוניבז' לרגל נישואי נכדת  רבי דב צבי קרלינשטיין זיע"א בת זקוניו של חתנו הגר"מ שמידע שליט"א, ראש ישיבת גרודנא, עם נכד להגאון רבי יהודה בוייאר שליט"א, מראשי ישיבת בית שמעיה, בן לחתנו הגאון רבי יקותיאל לבל.

רעייתו של  אושית פייסבוק חרדית ידועה  נתקפה בשפעת חריפה,התמונות שהיא מעלה זוכים בדרך קבע למאות לייקים, ולחוששים או למודאגות רעיית בקליינע מבטיחה להמשיך לעדכן .

גרוניף פארג תרומה

העיתונאי צביקה גרוניך, בילה השבוע בבירת צ'כיה פארג לחופשה קצרה עם יוסי רפאלי ביטוחים.

במוצאי השבת האחרונה (משפטים) הגיעו הזמר נמואל והמעבד והמפיק המוסיקלי דני אבידני אל אולפני רדיו 'קול חי' שבבני-ברק לריאיון בתכניתו  של מנחם טוקר לרגל צאת האלבום החדש 'התגלות'. בקליינע שפתח את תיבת הדואר  מיהר לשלוף את הדיסק המצויין ולהכניסו לתוך כונן, התענג משירה יהודית מלאת רגש לצד שירים קיצביים. רוצו לחנויות !

שבת שלום! אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com

 סודיות מובטחת!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.