בת זוגו הגויה של יאיר נתניהו מתגיירת?

לי לוי, בת זוגו של יאיר נתניהו לשעבר חושפת בראיון לאנשים (קשת) כי היא מתכוונת להתגייר ולהביא ילדים יהודיים לעולם

לי לוי, בת זוגו של יאיר נתניהו לשעבר חושפת בראיון לאנשים (קשת) כי היא מתכוונת להתגייר ולהביא ילדים יהודיים לעולם. בראיון היא התבקשה להשיב על הדברים הבוטים שאמר בגנותה בנו של רה"מ ואמרה שהיא לא מכירה אותו כאחד שמדבר בצורה כזאת. "אני חשתי בושה שהייתי בת זוגו", היא אמרה.

כשנשאלה על העתיד היא השיבה שהיא מתכוונת להישאר בישראל ולעבור תהליך גיור. "אני מתכוונת להביא ילדים ולגדל אותם כיהודיים לאחר שאתגייר".

צילום מסך: קשת

מוקדם יותר, מי שהיתה בת זוג של יאיר נתניהו, לי לוי פרסמה סטטוס בעמוד הפייסבוק שלה בו הביעה גועל מן הדברים שאמר עליה יאיר נתניהו "ביממה האחרונה התפרסמה הקלטה בה נשמעו משוחחים יאיר נתניהו ושני חברים נוספים על נושאים שונים ובהם שיחות מביכות על נשים בכלל ועל בת זוג של יאיר ששמה לא הוזכר בכתבה. וישנה סבירות כי הכוונה היתה אליי. וזאת על אף שבמועד ההקלטה אוגוסט 2015 כבר לא הייתי בת הזוג של יאיר.

"בכל מקרה, חשוב לי להבהיר ולהשמיע את דעתי על תוכן השיחה המוקלטת ואין בעובדה כי אולי הדוברים היו לאחר ערב בילוי ורווי אלכוהול משום להפחית מחומרת הדברים, הגועל והחלחלה שאחזה בי בזמן ששמעתי והבנתי את תוכן השיחה. חשוב לי להדגיש כי תחושת הגועל לא נובעת מהעובדה כי אולי חלק מהדברים כוונו אליי אלא מעצם העובדה שגם היום בעולמינו ישנם כאלה שחושבים ומדברים בצורה כזאת פוגענית ומזלזלת בנו הנשים".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אז במה משפחת נתניהו יותר יהודים ממנה?

  הרי גם הם לא שומרים כלום תורה ומצוות

  תנכ''י |
  הגב
 2. היא לא תתגייר

  היא הרי לא מתכוונת לשמור את כל חוקי התורה

  ממילא היא לא גיורת כלל
  אלא גויה ככל הגויים

  דודי |
  הגב