בת ראשונה אחרי 25 שנה של חסד

הדסה עין כרם: בת ראשונה אחרי 25 שנה רצופות של חסד בבית החולים. הרב יצחק פרץ להנהלת 'הדסה': "אמשיך להיות בביה"ח בשבת ולסייע לעם ישראל". { התרגשות בהדסה}

 

עשרים ושבע שנות ההמתנה של משפחת פרץ לזש"ק, היו ברובן השנים שבהן הם הפכו לחלק בלתי נפרד ממשפחת "הדסה עין כרם". השבוע, עם הגיעה הבשורה שבת נולדה לבני הזוג פרץ, כל צוות בית החולים ובראשם רב המרכז הרפואי 'הדסה' הרב משה קליין יחד עם המנכ"ל פרופ' זאב רוטשטיין, חגגו ושמחו את בשורת הלידה.

במשך עשרים וחמש שנים, בני הזוג הרב יצחק פרץ ורעייתו דאגו בהתנדבות ובמסירות רבה בשליחות ארגון החפץ בעילום שמו הפועל מידי שבת בבתי החולים של 'הדסה', לכל מי שנאלץ בצוק העתים לשהות בשבת ב'הדסה עין כרם', והעניקו לו ולמשפחתו ומלוויו סעודות שבת וחג כיד המלך, וכן תיאמו מול בית החולים מקומות לינה למלווים.

רב המרכז הרפואי 'הדסה' הרב משה קליין אמר להורים המאושרים כי שמחתם הינה הבשורה הגדולה ביותר שיצאה מכותלי בית החולים "הדסה", "אין לתאר ואין לשער את האושר שחשים כעת כל מי שביקר ולו פעם אחת בשבת בבית החולים – כולם נקשרו בכם ובמעשיכם, והייתם ונותרתם הסמל והדוגמא למסירות והתנדבות. אין זה מקרה שהלידה התרחשה בשבוע בו קוראים אנו על זכותם של אברהם ושרה להיפקד בזכות מצוות הכנסת אורחים. בשכר כל הזכויות תבורכו שמבת זו ומהבאים אחריה תרוו רק נחת דקדושה ובריאות". הרב קליין ביקש ממשפחת פרץ כי ימשיכו לשהות בשבתות וחגים בביה"ח הדסה עין כרם כמו שעשו זאת ברציפות משך 25 שנה, וימשיכו להקרין מאורם וממעשיהם על כל באי בית החולים. ההורים המאושרים אמרו כי אכן כך יהיה ופעולות החסד הנעשה בשבתות והחגים ימשיכו ויתקיימו.

מנכ"ל המרכז הרפואי 'הדסה', פרופ' זאב רוטשטיין שהגיע אף הוא לשוש ולשמוח עם ההורים על לידת בתם, בירך אותם בחום על הלידה המרגשת והודה בהערכה רבה ועצומה על פעילותם, "לכבוד וגאווה לי לנהל מקום אשר בין כתליו מתבצעים כאלו מעשי חסד נפלאים שמאפשרים לכל אב שזה עתה נולד לו בן או בת, או כל מלווה לחולה, לשהות בתוך בית החולים ולזכות לארוחות מפוארות ומקום לינה מסודר. אשריכם ואשרי חלקיכם. אני מברך שתירש הבת את מעשי החסד מהוריה ותזכו ממנה לנחת תמיד".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.