דרמה בש"ס: דרעי הציע למועצת לפרוש מהחיים הפוליטיים (וידאו)

דרמה גדולה בש"ס: בעקבות סערת ההקלטות, יו"ר המפלגה, אריה דרעי, הציע הערב למועצת חכמי התורה להתפטר מתפקידו. • וידאו

דרמה בש"ס: בעקבות סערת ההקלטות, יו"ר המפלגה, אריה דרעי, הציע הערב למועצת חכמי התורה להתפטר מתפקידו.

דרעי  כתב מכתב  מנומק למועצת החכמים שבו הוא הציע לצרף את הגר"ר אלבז למועצת ולהחזיר את אריאל אטיאס לפעילות ציבורית".

דרעי  מצהיר במכתבו: "אמשיך להיות חבר מסור לתנועה ולתמוך ככל יכולתיי

עוד  כתב דרעי: " כי הכאב שבליבי אתמול היה יותר קשה מפטירתו של מרן. רבותי הגדולים אל נא תקפידו עלי, תבינו אותי. אני לא יכול יותר לחיות בתחושה שבגללי יש מחלוקת וריב חלילה". הוא כותב.

מכתב דרעי

הפרשנים מעריכים כי בסופו של דבר מועצת החכמים תודיע לדרעי כי היא לא מוכנה שהוא יעזוב את התנועה ותבקש ממנו ליטול את המושכות ולשוב להנהיג את התנועה.

מוקדם יותר היום, התנהלה מתחת לפני השטח מלחמת גרסאות והאשמות לגבי האחראים להדלפת הקלטות שנחשפו אמש בחדשות 2. בש"ס אומרים שההקלטות מבזות את הרב עובדיה ושני הצדדים טוענים שיש בידיהם הקלטות נוספות שהם מאיימים לפרסם. על פי ההערכות, יש עוד מאות שעות של הקלטות של הרב המנוח שצולמו לאורך השנים.

הכינוס מתקיים כעת  בביתו של הרב עובדיה יוסף בשכונת הר נוף  ברחוב הקבלן 45  בירושלים .

צפו: חדשות הלילה מאמש

(באדיבות רשת)

בכינוס צפויים הרבנים למסור הודעה חריפה שבה יבהירו לציבור עמך בית ישראל את גודל הסכנה מפני הפילוג שמאיים לקרוע את יהדות ספרד.

ישיבת המועצת מתכנסת בעקבות פרסום  שיחה שהוקלטה לפני שש שנים בסוף שנת 2008. אלי ישי כיהן אז יושב-ראש ש"ס ואריה דרעי עמד לסיים את תקופת הקלון ורצה לחזור למפלגה. הנפשות הפועלות: צבי חקק, עוזרו האישי של הרב עובדיה, בנו הצעיר הרב משה יוסף ואשתו הרבנית יהודית שסעדו את הרב בשנותיו האחרונות וכמובן – מנהיגה הרוחני המנוח של ש"ס. אז תקף הגר"ע יוסף את דרעי במלים קשות, והסביר למה לא יבגוד באלי ישי.

בשיחה התייחס הרב יוסף לאפשרות שדרעי יחזור להנהגת ש"ס והעריך, "30-40 אחוז יברחו לנו", הרב יוסף הוסיף מילים קשות על דרעי ואמר, "שפטו אותו בבית משפט. למה לקחת מישהו גנב? למה לקחת מישהו מקבל שוחד?"

מרן הרב עובדיה יוסף הוסיף והסביר, כי דרעי עצמאי מדי, "אני יודע מהניסיון שעבר, אריה עצמאי מדי. כמה פעמים דיברתי אתו, לא רצה לשמוע".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי שקרן רמאי נוכל. ההצגה נקבעה מראש, שמועצת החכמים יושפלו ויבואו לביתו של הנוכל.

  ספין עלוב.

  דרעי עוד לא השבת על תוכן הקלטות, אתה מסיט את הדיון, השאלה היא : מדוע לא שמעת בקול מרן, מדוע הבאת את אסון אוסלו עלינו, והפלת את זה על ראשו של מרן, מדוע גרמת סבל למרן???

  אין לך תשובות, תתפטר. אל תבקש להתפטר, ושיבואו אליך, תתפטר………..

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. חרטטן!!! הוא מרגיש שנשרף ושס הולכת להתרסק ומנצל את המצב לברוח עכשיו…

  אבישי |
  הגב