ב-6 שעות: אובמה יארוז – טראמפ יושבע

תכונה והתרגשות בבית הלבן לקראת טקס טקס ההשבעה החגיגי לנשיא ה-45 של ארה"ב, דונלד טראמפ – שייערך מחר ( שישי).

בתוך כ-6 שעות ייכנס טראמפ למקום העבודה והמגורים שלו ב-4 השנים הבאות – הבית הלבן שבשדרות פנסילבניה בוושינגטון הבירה. כך יראה מבצע חילופי הנשיאים.

תכונה והתרגשות  בבית הלבן לקראת טקס טקס ההשבעה החגיגי לנשיא ה-45 של ארה"ב, דונלד טראמפ – שייערך מחר ( שישי).

בתוך כ-6 שעות ייכנס טראמפ למקום העבודה והמגורים שלו ב-4 השנים הבאות – הבית הלבן שבשדרות פנסילבניה בוושינגטון הבירה.

בזמן הטקס החגיגי, יארזו עובדי הבית הלבן  כל חפציהם של בני משפחת אובמה. מבצע מוקפד ומורכב של 6 שעות יחל – ויסתיים בדיירים חדשים בבית הלבן.

כ-100 אנשי צוות יחלו במרתון הובלות. חפצי משפחת אובמה יפונו, ואלו חפציו של טראמפ  ושל בתו איוונקה, שתעבוד לצדו בבית הלבן. אשתו של טרמאפ מלאניה, הגברת הראשונה, תישאר עם בנם המשותף בן ה-10, בארון, בפנטהאוז המפואר בניו יורק.

סטיבן רושאן, ראש צוות האחזקה של הבית הלבן, שינהל את המבצע המורכב, סיפר: "יש לנו משאית אחת במדשאה הדרומית ששייכת לנשיא היוצא ומשפחתו. היא פונה דרומה, והמשאיות של הנשיא הנכנס פונות צפונה לכיוון הבית הלבן, בצד המזרחי של המדשאה הדרומית".

"הם ממש מוציאים את כל החפצים שלך החוצה ביום אחד", תיאר הנשיא היוצא אובמה את התהליך שהוא צפוי לעבור. "אתה גר שם ופתאום, זה… זה לא. החפצים פשוט מפוזרים במדשאה הדרומית ואורזים אותם".

וכך הגיבו אנשי אובמה שמתקשים להיפרד, "נחנקתי מדמעות כי גידלנו את הבנות שלנו בבית הלבן", סיפרה לרשת CNN, "היו לנו כל כך הרבה חוויות מדהימות, היה לנו צוות מדהים. הבית היה מלא באנשים שאוהבים אותנו ושהיה אכפת להם מאתנו. עכשיו אנחנו נפרדים מכל זה". אז משפחת אובמה אומרת שלום – אך הזכרונות הרבים יישארו איתה. כעת הבית הלבן מחכה למשפחת טראמפ.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.