גבאי בישיבת סיעה: "צריך לפרק את הממשלה"

גבאי תקף את הממשלה ודיבר על פרשת הצוללות, כן קרא לקואליציה לפרק את הממשלה

יו"ר העבודה החדש אבי גבאי השתתף הצהרים (שני)בישיבת הסיעה הראשונה של מפלגת העבודה. גבאי תקף את הממשלה ודיבר על פרשת הצוללות, כן קרא לקואליציה לפרק את הממשלה.

גבאי התייחס בדבריו לפרשת הצוללות תוך שהוא חולק שבחים לחברי סיעתו, "לאורך הקמפיין אמרתי ואני חוזר ואומר שיש לנו סיעה איכותית מאוד ואין לי ספק שבעבודה משותפת נגיע להישגים שיובילו להקדמת הבחירות ולניצחון בהן, הציבור רואה את העובדות שעליהן אין מחלוקת,מתנות במאות אלפי שקלים ומעורבות עמוקה של בן הדוד בעסקאות הספינות והצוללות בזמן שהוא מנהל מו"מ קואליציוני".

גבאי המשיך: "אמש ראינו את ראש מינהל הרכש במשרד הביטחון מתאר כיצד סוחרים בביטחון שלנו ולפני מספר ימים ראינו את שר הביטחון לשעבר, בוגי יעלון מתאר את הקישור שנעשה בין הביטחון שלנו לבין אינטרסים עסקיים, המערכת המשפטית עושה את עבודתה ויש לה את הקצב שלה אבל יש רגעים שבהם מנהיגי ציבור לא יכולים להתחבא מאחורי פרוצדורות משפטיות. המצביעים של בנט, דרעי וכחלון לא מבינים את השתיקה הציבורית ומצפים מהם שיאמרו לנתניהו בדיוק את מה שהוא אמר בזמנו על אולמרט: 'עד כאן'. שיגלו אומץ לב ציבורי ויפרקו את הממשלה," הוא קרא.

לסיום הוא קרא "לראשי מפלגות הקואליציה זו לא דרככם, שימו לזה סוף ותאמרו לנתניהו עד כאן".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.