גבאי השיק קמפיין: "היחיד שיכול לקחת קולות מהליכוד"

השר לשעבר והמועמד לראשות העבודה, אבי גבאי, משיק הבוקר את קמפיין הבחירות שלו: "ב-4.7 בוחרים ניצחון – אבי גבאי".

הקרב על ראשות 'העבודה': אבי גבאי השיק קמפיין, "היחיד שיכול לקחת קולות מהליכוד, יש עתיד וכולנו".

לפני כחמישה חודשים הודיע גבאי על הצטרפותו למפלגת העבודה ומועמדותו לתפקיד יושב ראש המפלגה. מאז ההודעה החל גבאי לפגוש ברחבי הארץ עשרות אלפי מתפקדים של המפלגה ופקד כ-4000 מתפקדים חדשים. השיחות הרבות שקיים עם אנשי המפלגה, ותיקים וחדשים, וסקרים שערך העלו כי רק ביכולתו של אבי גבאי להביא לניצחון של מפלגת העבודה בבחירות הכלליות.

גבאי אמר היום בעקבות חשיפת הקמפיין כי: "את מפלגת העבודה צריך להוביל מי שמחזיק בערכים הנכונים, יש לו תכניות ויכולות ממשיות לשינוי פני המדינה ויכולת להיבחר על ידי ציבור מצביעי המחנה הציוני וציבורים חדשים.

למעלה מ- 5 חודשים שאני נמצא במסע בכל הארץ, בין מצביעי עבודה ובין מצביעי ליכוד ומפלגות אחרות. בתוך חודשיים וברגעי השפל של המפלגה (8 מנדטים בסקרים) צירפתי למעלה מ- 4000 חברים חדשים למפלגה. מצטרפים שמאמינים בי ובתכניות שלי להחזרת מפלגת העבודה לעמדת שלטון ומצטרפים שמצביעים ליכוד ולמפלגות ימין ופשוט רוצים לראות אותי מוביל את המדינה.

הניסיונות להיכנס לממשלת נתניהו פגעו קשות במפלגה שאיבדה את זהותה וכמחצית מבוחריה. מפלגת העבודה בראשותי תחזיר למפלגה את זהותה, כמפלגת שלטון שמתווה מדיניות כלכלית, מדינית, ביטחונית וחברתית וחותרת לעמדת שלטון ולא לעמדת שותפה בקואליציה.

הסקרים והשיח ברשתות וברחוב מראים שאני המועמד היחידי מבין כל המועמדים לראשות העבודה שלא גורם למצביעים הנוכחיים (על פי הסקרים) לעזוב למקום אחר, מחזיר את אלה שכעת חונים בחניה זמנית אצל לפיד, ויכול לנייד קולות ממפלגות אחרות כמו הליכוד וכולנו ולהחזיר בוחרים ותיקים שעזבו את המפלגה. חשוב מהכל – אני פוליטיקאי אחר וחדש שמושך את אלה שמצביעים למפלגות חדשות.

מדינת ישראל זקוקה למנהיגות רצינית ואחראית, שמגיעה עם תפיסות עולם ברורות ויכולות ניהול וביצוע מוכחות. מנהיגות שממנה את האנשים הכי טובים והכי מקצועיים לתפקידי מפתח. מנהיגות עניינית שלא חוששת לעסוק בסוגיות קשות וכואבות.

יותר ויותר מבוחרי מפלגת העבודה מבינים: כשהם בוחרים בי הם בוחרים בניצחון

על פי כל הסקרים הפנימיים עמיר פרץ ואני מגיעים לסיבוב השני כשהמועמדים האחרים רחוקים מהמקום השני. לצערי, הסקרים הובילו למתקפה חסרת תקדים של עובדות אלטרנטיביות והכפשות שלא הועילו ולכן בחרנו להתחיל את הקמפיין בעובדות אמיתיות ולא מזוייפות מפיהם של בכירי המפלגה. דברים שנאמרו רק בשנה האחרונה."

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.