גבאי: "רה"מ מפחיד את הציבור"

גבאי: לא נתמוך בחוק גדעון סער וברשימת הפחדים העתידית של נתניהו. לממשלה לא אכפת מהחיים שלנו ועוסקת רק במהלכי הישרדות פוליטיים

יו"ר המחנה הציוני, אבי גבאי  התייחס בישיבת הסיעה למצב הביטחוני בלבנון ובשטחים, "אין ספק שיש החמרה בחודשים האחרונים ביהודה ושומרון. תפקיד הממשלה לחזק בעת הזאת את הקשרים עם המתונים.

לגבי המצב בלבנון אמר גבאי "מחזקים את חיילי צה"ל ואת הרמטכ"ל בפעילותם הנחרצת לטיפול במנהרות. ונותנים גיבוי מלא. אסור לקבל את המשוואה החדשה שהם בונים מנהרות ואנחנו חושפים. ברור שהסוף תהיה מנהרה שלא נחשוף".

גבאי המשיך: "לצערי בלוחמה הפסיכולוגית הקבינט ושר הבטחון עסוקים בלהפחיד את עם ישראל ועושים עבור חזבאללה את העבודה הפסיכולוגית. הם יושבים שם ולא מבינים מאיפה בא להם כל הטוב הזה של מדינה שמפחידה את האזרחים שלה".

ממשלה שלא איכפת לה מהחיים שלנו ולא יודעת לעשות כלום חוץ ממהלכי הישרדות פוליטיים. כמובן שלא נתמוך בחוק גדעון סער וברשימת הפחדים העתידית של נתניהו. זה הזמן לבחירות.

נציג חד"ש בחיפה אמר גבאי "מעולם לא שמעתי עליו ואני כמובן מגנה ומתקומם נגד הדברים שאמר. יש בהם נבזות וגם צביעות. רק צבועים יכולים להתלונן על היחס שלנו לפלסטינים ולתמוך בבאשר אסד רוצח ההמונים. הצביעות לא מסתיימת בזה. זעתרה כמו אלה שתקפו אותו השבוע הם הפוליטיקה של הקיצונים שמחפשים להקצין בכדי לבלוט במקום לחבר אותנו.

אני מגנה את ההתבטאויות תומכות הטרור של נציג מפלגת חד"ש בחיפה. אבל אני רוצה להזכיר לאזרחי ישראל: מי שמחזק את החמאס, מי העביר להם מזוודות כסף זה נתניהו. ראש ממשלה שחזק בדיבורים וחלש במעשים.

שוחחתי היום עם ראשת עיריית חיפה, עינת קליש. יש לה אתגר לא פשוט לקיים חיים משותפים בעיר עם 20 אחוז ערבים ומי שרואה את הקואליציה שלה מבין את זה. מדגל התורה דרך הבית היהודי וישראל ביתנו ועד חד"ש.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.