גבאי תוקף את ליברמן: "מסית ונחקר סדרתי, העשיר את חשבון הבנק של ביתו"

יו"ר המחנה הציוני אבי גבאי תוקף את שר הביטחון ליברמן באופן אישי וישיר בדף הפייסבוק שלו: "20 שנה שליברמן נמצא בתפקידים בכירים בפוליטיקה הישראלית, אתם יכולים להיזכר בדבר אחד, אחד (!) שהוא עשה שקידם את ישראל לאנשהו?"

יו"ר המחנה הציוני אבי גבאי לקח הבוקר את שר הביטחון כפרוייקט והחליט לתקוף אותו באון אישי וישיר בדף הפייסבוק שלו, אבי גבאי כתב "20 שנה. 20 שנה שליברמן נמצא בתפקידים בכירים בפוליטיקה הישראלית, אתם יכולים להיזכר בדבר אחד, אחד (!) שהוא עשה שקידם את ישראל לאנשהו? שתרם לחברה הישראלית? שעזר לזוגות צעירים? לניצולי השואה? לעולים חדשים? 20 שנה! משהו?".

"אם אפשר לסכם את הקריירה של האיש שאפילו רה"מ אמר שאינו כשיר להיות פרשן צבאי, צריך להודות ולומר שליברמן הצטיין בבניית מערכת שחיתות עניפה מאד ששירתה אותו ואת מפלגתו, שהצליח להעשיר מאד את חשבון הבנק של הבת שלו. שסיפר סיפורי סבתא שהתעשר מהימור מוצלח על הרובל הרוסי".

גבאי המשיך "נחקר סדרתי שהביא לנו פוליטיקאים כמו פאינה קירשנבאום וסטס מיסזניקוב, שמככבים בכלא ובבתי משפט ועל שם מפלגתו נקראת אחת מפרשיות השחיתות הגדולה בתולדות המדינה, גם בתחום ההסתה אפשר "לפרגן" לליברמן שהצליח לאורך זמן להסית נגד ערביי ישראל בשלל צורות וססמאות, לקרוא לחרם נגדם, שהעלה את אחוז החסימה על מנת להוציא אותם מהכנסת, אבל הוביל להקמת הרשימה המשותפת שחיברה מתונים וקיצונים יחד. אם זה שווה מנדטים, מה חשובה החברה הישראלית והעובדה שכולנו צריכים לחיות פה יחד?".

"הצטרפתי לפוליטיקה משום שאני סבור שאסור להפקיר את הזירה לאנשים מושחתים שמקבלים החלטות על החיים שלנו, התפטרתי מהממשלה כשליברמן מונה לשר ביטחון משום שזה היה קו אדום. בדיחה עצובה בעיני, בדיחה על חשבון הביטחון והממלכתיות של מדינת ישראל".

"בימים האחרונים, כשליברמן חש בבחירות מתקרבות הוא שב לטריק הישן ושוב שופך שמן למדורה, מסית ותוקף את ערביי ישראל ואת זכותם להפגין הפגנות לא אלימות.

כפי שהצהרתי עשרות פעמים, אני לחלוטין לא מסכים עם התוכן של ההפגנות.

אני מגבה לחלוטין את החיילים שלנו בעוטף עזה – אבל גם זוכר שמדינת ישראל היא עדיין דמוקרטיה ומותר להפגין בה. גם אם אנחנו לא מסכימים עם הנושא.

אני קורא למשטרה לדווח בהקדם לציבור על נסיבות פציעתו של ג'עפר פרח".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.