גבאי תוקף את לפיד: "ניסיון רע זה לא טוב"

לאחר שלפיד האשים אותו בחוסר ניסיון אבי גבאי לא נותר חייב, בראיון לגלי צה"ל תקף יו"ר העבודה הנבחר את לפיד – האזינו

אתמול האשים יאיר לפיד בראיון לערוץ 2  את יו"ר מפלגה העבודה הטרי אבי גבאי בחוסר ניסיון ואף טען שהוא לא מתאים להנהגת המדינה. בראיון שהעניק הבוקר לגלי צה"ל גבאי משיב אש. "זה באמת מוזר שביום שמתפוצצת פרשת הצוללות, כשעו"ד של רה"מ ומנכ"ל משרד התקשורת נמצאים בחקירות, לפיד מגיע לאולפן והדבר היחידי שהוא מוצא לעשות זה לתקוף את האופוזיציה", תקף גבאי.

גבאי הוסיף כי "לפיד דיבר על כך שהיה בקבינט המדיני-ביטחוני במהלך מבצע 'צוק איתן'. שנזכור שצוק איתן, לפי דוח המבקר, לא הייתה המלחמה הכי מוצלחת של מדינת ישראל. זה לא היה הקבינט של מלחמת ששת הימים, אז ניסיון רע זה לא בדיוק דבר שאנחנו רוצים לקבל".

על חוסר ניסיונו הצבאי אמר גבאי: "רוב ההחלטות מתקבלות על-פי המלצות של הדרגים הביטחוניים", הסביר. "לקבל החלטות אני יודע ובאתי לתפקידים האלה עם יותר ניסיון חיים בניהול מיאיר לפיד. כשהוא תוקף אותי על ניסיון זה קצת מוזר".

גבאי התייחס לסקרים המחמיאים ואמר: "המצביעים שהצביעו למחנה הציוני ובסקרים עד השבוע שעבר אמרו שיצביעו ליש עתיד, חוזרים".

גבאי נשאל האם מוכן להגדיר את עצמו איש שמאל, על כך השיב גבאי כי "אני לא אוהב הגדרות. כששואלים אותי לגבי מספר נושאים, למשל ביטחון, מדיניות כלכלית ורווחה – העמדות שלי נטועות בשמאל. אתם חושבים שעם ישראל מצביע לפי שמאל או ימין. זה לא המצב. עם ישראל מצביע לפי מנהיגות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.