גברת גרוס על הבת החדשה: "זה מציף את הרגשות"(וידאו)

בבית משפחת גרוס ניתן לחוש ברגשות המעורבים, רק אתמול הגיע הבת החדשה הביתה, "זה כל כך שמח, זה כל כך מרגש, זה מציף לי מחדש את הבנות החסרות", סיפרה הגברת גרוס ליאיר שרקי בחדשות 2.{ מרגש}

בבית משפחת גרוס ניתן לחוש ברגשות המעורבים, רק אתמול הגיע הבת החדשה הביתה, "זה כל כך שמח, זה כל כך מרגש, זה מציף לי  מחדש את הבנות החסרות", סיפרה הגברת גרוס ליאיר שרקי בחדשות 2.

לידת הבת החדשה מגיעה בעיתוי  לא פשוט,  שבוע לפני עסקת הטיעון עם המדביר,  "לאחר מעשה, כן, אנחנו מרוצים, אפשר להגיד ככה", אמר שמעון גרוס ליאיר שרקי בחדשות 2. "זה אולי קצת יישמע מוזר, אבל אין לנו רגשות נקם או איזה עניין שדווקא הוא יישב שנים רבות בכלא. בכל זאת, לא מדובר באדם צעיר. מאידך, קרה המקרה והחסר עדיין מורגש ומוחשי".

לפני כשלושה חודשים פורסם לראשונה במהדורה המרכזית על כוונת הפרקליטות להגיש כתב אישום נגד ברקן ולייחס לו הריגה. במסגרת הסדר הטיעון הוסכם כי ברקן יודה ויורשע בסעיפי כתב האישום, וכי יוטל עליו עונש מאסר בפועל של שלוש שנים ומאסר על תנאי. בנוסף סוכם כי ברקן יפצה את משפחת גרוס באופן מידי בסכום של 200 אלף שקלים.

פרקליטות מחוז ירושלים, באמצעות עו"ד גאולה כהן, הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד יוסף צבי ברקן, אשר שימש כמדביר מוסמך, בגין שתי עבירות הריגה וארבע עבירות חבלה חמורה בשל גרימת מותן של בנות משפחת גרוס מתוך פזיזות ובשל גרימת חבלות להורים ולבניהם בעקבות פעולות הדברה שביצע בבית מגוריהם.

עם הגשת כתב האישום הגישו הצדדים הודעה על כך, שבמסגרת הסדר הוסכם בין הצדדים כי הנאשם יודה ויורשע בכתב האישום והצדדים יעתרו במשותף כי יוטל על הנאשם עונש של מאסר בפועל של שלוש שנים, מאסר על תנאי ופיצוי מיידי למתלוננים בסך 200,000 ₪.

,

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.