גברת עם סלים – אזעקת טרנס

סלי הקש הותיקים עושים קאמבק רציני בקיץ החם שלנו, תיק לא מתאמץ אבל זה סוד הקסם שלו. מגוון רחב של תיקי קש בצורות שונות יהפכו כל לוק שלך למשודרג, שמח וקייצי יותר. תיקי הקש היפים של העונה:)

לכל קיץ יש את האקסוסרי שלו, אקססורי שמצליח להפוך את הימים החמים למעוצבים יותר.  קבלו את סלי הקש. לא מדובר בתיק עור מפורסם וממותג, אלא בטרנד קיצי שהפך אצל יותר ויותר נשים שהחליפו את תיקי העור בתיקי קש  וינטג'י, סלי הקש מזוהים עם שנות השבעים ויהפכו הקיץ לתופעה אופנתית מתפשטת.

מה בכל זאת סוד הקסם שלהם? באופי הבלתי מתאמץ שלהם. מי שמחפשת להוסיף להופעה שלה טאצ' מרושל, יכולה לעשות זאת בקלות עם תיק קש.

תיקי הקש עובדים מצוין עם לוקים בסגנון בוהו-שיק, אבל מעניקים תחכום מעניין דווקא ללוקים "לבושים" יותר, כמו שילובים מחויטים שמתאים להם תיקי קש עגולים בגדלים שונים, אבל יש גם את תיקי קופסה קטנים ומרובעים שמסתמנים כמאסט ששווה לשים עליו את היד בעונה הקרובה.

סלי הראפיה  והקש הותיקים שנשמרו ליציאה לחופשה לחוף הים או חופשה משפחתית, נשלפים היום בכל רשתות האופנה כמגמה אופנתית ומלווים אותך בלוק יום יומי, ויש גם כובעי קש שתרצי להסתיר בהן את השמש מפניך.

פול אנד בר, 119 ש"ח
Stradivarius
זארה, 199 ש"ח
FACTORY54 MICHAEL KORS
ללין, קולקציית קיץ
כובע קש, גולברי 79 ש"ח // צילום: ניר יפה
גולברי,99 ש"ח // צילום: טל טרי
ברשקה 199 ש"ח

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.