גדול הזמר מעביר שידורים חיים באינסטגרם • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר 'אקטואליק': הפגישה החשאית של איש היח"צ עם העיתונאי החרדי, כל בכירי הברנז'ה המריאו לקייב, הנכד של איש הפלג נאנק, ומי עזר לבן של אריה דרעי?

הבחירות לרשויות המקומיות משבשים את שגרת יומם של הכתבים שבמקום להתארגן לקראת שבת נאלצים לזנוח את הפיסטוקים לטובת מלחמת המכתבים הבלתי פוסקת בין שלומי אמונים לדגל התורה. יום שישי: 1:30 בעיצומם של ההכנות לשבת יושבים ירח טוקר ואבי רבינא במרכז המסחרי ברמת אשכול על כוס קפה, רבינא מתלונן על העדר תגובות מצד דגל. דקה אחרי יוצאת הודעה לעיתונות.

נברך את איש היח"צ ציקי פרנק לרגל יום הנישואין. רעייתו,ערכה לו הפתעה עם הרבה לבבות.

הנכד של חיים אפשטיין מהפלג הירושלמי נאלץ מידי יום להיטרטר באוטובוסים מאלעד לבני ברק. הסיבה: החברים של אפשטיין ג'וניר לומדים כל יום בבית אחר, וזה בשל מצוקת המבנים היבלים.

חברים כל ישראל: יוסי מועלם חבר מועצת גבעת זאב, תועד כשהוא מעביר כבלים ליענקי דרעי (הבן של) עם הרכב התקוע.

בראשית השבוע התקיים מעמד הרמת כוסית ושבע ברכות לבנו של מנכ"ל קול ברמה צבי עמר במרכז אירועים אי שם בפ"ת. באירוע השתתף ראש העיר אלעד ישראל פרוש שבא במיוחד לברך את בעלי התחנה וקינח בתמונה עם עם יו"ר יחד אלי ישי. בקליינע היה שם להנציח את הרגע.

והנה צמד לוחמי הגרילה אבי בלומנטל ומני חדד יושבים זה לצד זה, עם כובעים וחליפות. ברקע: אלי ישי משבח בנאומו את רדיו קול ברמה "שמאדיר ומכבד את לומדי התורה".

באותו בוקר כבר פורסם על כך שישראל כהן עובר מכיכר השבת לרדיו קול ברמה לאחר שנים רבות באתר של מוטי לביא. בקליינע שעבד לצדו של כהן באותו אתר מאחל ברכת הדרך לטאלנט החדש שהחל כבר השבוע לעבוד בבניין של מכון מור.

ונברך גם את איש קו הסקופים יענקי קצבורג לרגל הצטרפותו לדסק החרדים של קול ברמה.

בזמן שבדרום תל אביב הציתו את תמונתו של דרעי, אלי ישי חגג את שמחת הווארט לבנו יאיר ישי, מבחירי תלמידי ישיבת אור אלחנן בירושלים. הכלה היא בתו של הרב שבתאי דיין ממחלקת הנישואין במועצה הדתית בירושלים. מרן הראשלצ הגר"ש עמאר הגיע להשתתף בשמחתו.

ליל שישי, גדולי ישראל מגיעים להשתתף בשמחת שבע ברכות מיוחדת לבן הנגיד אייל משיח שליט"א. השמחה נערכה ע"י ארגון "ארחות יושר" שבראשות הרב אריה קניבסקי – נאמן ביתו של מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי שליט"א.

השמחה שנערכה במגדלי קונקורד בפאתי בני ברק, נועדה עבור מספר מצומצם של אורחים, ועבור גדולי ישראל שנמנע מהם מלהשתתף בחתונה שנערכה בירושלים.

את השמחה פיארו בהשתתפותם, מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי שליט"א שרבי אייל משיח מקורב אליו, מרן רבי שמעון בעדני שליט"א חבר מועצת החכמים, כ"ק האדמו"ר מאלכסנדר, ועוד רבנים וראשי ישיבות.

 

בחמישי התקיים בגג מלון 'גני ירושלים' טקס השקת מותג בשר פרמיום בכשרות הרב רובין לשם הגיעו כל נשות המדיה, ואנשי תקשורת חרדים בהם קובי אריאלי, ארי קלמן מני גירא מנחם קולדצקי קובי אלי, וכל צוות משרד היח"צ של קובי סלע. המוזמנים התכבדו בטעימות מנתחי הבשרים המשובחים והאיכותיים שעוד יפארו את שולחן השבת שלכם.

צילום: בועז בן ארי

העיתונאי יצחק פלדמן יצא לשליחות סודית בערבות מוסקבה לקראת כתבת מגזין שעליה תקראו מן הסתם בחג הסוכות הקרוב. פלדמן שהגיע לשדה ברגע האחרון התכבד לשבת במחלקת הביזנס, יצא לטיול עם אדוארדו אלשטיין יו"ר אי די בי,  ושהה בעיירה לובביטש הנידחת עם המקומיים עד סוף השבוע.

כאן הוא מואובטח על ידי מאבטחים

 

ואם כבר עיתוני החג, במערכות העיתונים שוקדים כבר בימים אלו על כתיבת המוספים עבי הכרס. לפעמים גם על חשבון השגרה, באחד השבועונים הועתק טור שפורסם על ידי אחד העיתונאים המוכשרים לפני שנה – מילה במילה. באותו שבועון מסתמכים כנראה על הזיכרון החלש של הקוראים.

 

הצלם שלומי כהן יצא לקייב, וסקר בפני את מאות הגולשים בסטורי על ההכנות בדיוטי פרי כאילו כפות רגליו לא דרכו במקום מעולם. באירוע לרגל ח"י אלול יום הולדתם של המאורות הגדולים הבעל שם טוב ובעל התניא זי"ע שבו הוזמן לתעד השתתפו כל בכירי הברנז'ה, בהם: רב הכותל, יוסי דייטש, שימען ברייטקופף, איש היחצ יוסי רוזנבוים, דובר הרבנות, יעקב הלפרין, אבי אבוחצירא, איש העסקים יענקלה הלפרין, לוי אדרעי וצוות לשכת השר דרעי: משריקי, רובי שמש ואוזן. בתמונות תוכלו לראות את כל בני החבורה פוצחים בריקוד סוער מיד לאחר ההבדלה.

 

מוזיקה: אם לא היינו רואים לא היינו מאמינים: ענק הזמר מרדכי בן דוד התחיל להעביר שידורים חיים באינסטגרם

היוצר אבי דרור מבקר בביתו של מ.ב.ד. ביתו הצנוע, יש לומר.

 

ובאותו שעה שבן דוד מעביר שידורים חיים, אברהם פריד עלה על הבמה באמפי ליד הר הזיתים וגילה כי מיתרי הקול בגדו בו. לאחר כמה דקות אירע הנס ופריד שכבר שקל לערוך זיץ חזר להקפיץ את האלפים.

יד נעלמת העלימה את הפרק על מוטי שטיינמץ בסדרה חסידיסטוק של הערוץ הראשון מהיוטיוב ומאתר הערוץ. האם שטיינמץ התחרט על שיתוף הפעולה עם הערוץ החילוני?

השבוע נחגגה שמחת השבע ברכות לבנו של אהרלה סאמט. יואלי קליין, שרולי קלצקין, מנדי וייס, אהרלה סאמעט ושמשי ניימאן.

הזמר והפייטן משה לוק התפנה מהלו"ז העמוס של המופעים והקונצרטים והצפין עד לכלא חרמון כדי לשמח ולרגש את האסירים לכמה שעות טובות בהן האסירים והסוהרים התחברו לרגעים של קורת רוח.
אותו לוק הופיע בסוף השבוע האחרון בעיר בני ברק בערב מיוחד ומרגש של סליחות בראשות מרנן ורבנן חבר מועצת חכמי התורה הגאון הרב שמעון בעדני שליט"א והראשון לציון הגאון הרב יצחק יוסף שליט"א שבירכו את לוק שימשיך לעשות קידוש השם ולשמח את עם ישראל.

 

איש יחסי הציבור תומר כהן נצפה באולפני "ערוץ 12" ("קשת") לצורך צילומים. ויש גם סלפי.

העיתונאי רפי פרלשטיין מושך כסף בכספומט בירושלים, וכמו שנהוג לומר במחזותינו – כאחד האדם.

ובשישי האחרון יומיים לאחר פרישתו מדוברות סיעת שס ירושלים. צייץ יחיאל אברהם את הציוץ הראשון שאינו ציני או פוליטי.

בכנס הצגת תוכנית העבודה של מטה הבחירות של סיעת שס ירושלים, נראה מנהל מטה הבחירות יהושוע עמרם שרגיל בהנהלת מערכות. נואם לצד יו"ר הסיעה צביקה כהן וחברי המועצה הפעילים בסיעה פיני עזרא ואברהם בצלאל.

 

על רקע המלחמה הניטשת על תפקיד מזכיר המועצת,  יענקל ולצר מזכיר המועצת המיועד, נצפה לצדו הרה״צ רבי יעקב מרדכי הגר בפתח ביתו של האדמו״ר מויז׳ניץ ברחוב תורת חיים.


רונן גרוס מקול ברמה מתברך לשנה טובה אצל כ״ק האדמו״ר מקרעטשניף קרית גת.

 

כתבי רדיו קול חי השתתפו השבוע בבר מצווה לבנו של כתב קול חי צבי טסלר

 

המדור מאחל ברכת מזל"ט לאיש היח"צ אבי יוספי לרגל הולדת הבן.

ברכת מזל טוב לאיש היחצ קובי סלע לאירוסי הבת.

 

שבוע טוב ושנה טובה!

אהבתם? עשו לנו לייק!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com או לשלוח לווטסאפ 058-4742968– סודיות מובטחת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.