בשידור חי: תושב אשקלון תקף את גדעון לוי "בוגד שפל" (וידאו)

דרמה בשידור: אחד מתושבי אשקלון שהבחין בלוי בעת שהתראיין לחדשות 2 הטיח לעברו "אתה בוגד שפל", צעק האיש על לוי

מאמר הנוקב שפרסם הבוקר ב'הארץ' העיתונאי  גדעון לוי עורר סערה רבה.

לוי הטיח האשמות כלפי טייסי חיל האוויר והשווה את פעילותם ברצועת עזה לדמויות במשחק מחשב.

אחד מתושבי אשקלון שהבחין בלוי בעת שהתראיין לחדשות 2 הטיח לעברו "אתה בוגד שפל", צעק האיש על העיתונאי שעמד מול המצלמה.

במאמרו כתב לוי, "הם יושבים בקוק־פיט ולוחצים על כפתורים וג'וי־סטיקים, משחק מלחמה, "גוזרי חיים ומוות, ממקומם הרם בשמים הם רואים רק נקודות שחורות מתרוצצות בבהלה, נסות על נפשן, אולי גם כאלה שמניפים ידיים באימה נוראה מהגגות; החץ השחור מתכוון למטרה, וכבר מיתמרת פטריית עשן שחורה – פוף, רעד קל בכנף, פגיעה 'טובה', וכבר הם בגיחה הבאה".

"אסור לך לדבר", אמר תושב העיר ללוי בזעם. "אתה אומר על טייסים שלנו רוצחים. אתה לא מתבייש? אתה צריך לחיות עם חמאס. הטייסים שלנו הם הכי מוסריים. ילדים צריכים להיות בחופש הגדול בתוך הממ"ד? תתבייש לך!".

צפו באדיבות רשת

באדיבות רשת

את הדברים שכתב הצדיק לוי כשציין כי "המאמר מדבר בעד עצמו. רוב הישראלים, לצערי, לא נחשפים לתמונות מעזה ולא רואים את ההרס שנזרע שם. יש מי שאחראי לזה, והם לא רק הטייסים. אני חושב שכל אדם הגון שהיה מתבונן באמת בתמונת המצב בעזה ורואה מה אנחנו מעוללים שם היה שואל את עצמו: 'האם אף אחד לא ייקח על זה אחריות מוסרית?'

"אנחנו מתרגשים מכל איזה מג"בניק שמכה ילד פלסטיני בגדה", המשיך לוי, וסיכם: "לשבת בקוק-פיט וללחוץ על כפתורים זה לפעמים הרבה יותר קטלני ורצחני".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. למה מתרגשים כל פעם שעיתונאי מזדקן מחפש קצת צומי ? הרי הוא מחפש את זה ועושה פיפי בלילה מרב התרגשות שמראיינים אותו אחרי כתבה כזאת באמצעי התקשורת. אני יודע שזה קשה, אבל צריך להתעלם ממנו ואז הוא יתאדה מאליו.

    מומו |
    הגב