"רגב מגבה הסתה פרועה נגד חרדים"

בעקבות ההצגה המסיתה 'פליישר' בה מוצגים החרדים כ"חזירים" וכאנשים הרעים בליווי מסע הסתה קיצוני, פנה ח"כ יגאל גואטה לשרה רגב: "אי תגובה קרי-גיבוי מוחלט להמשך הסתה פרועה נגד המגזר החרדי. ובמימון משרד התרבות והספורט" {ח"כ גואטה}

בעקבות ההצגה המסיתה 'פליישר' בה מוצגים החרדים כ"חזירים" וכאנשים הרעים בליווי מסע הסתה קיצוני, פנה ח"כ יגאל גואטה לשרה רגב: "אי תגובה קרי-גיבוי מוחלט להמשך הסתה פרועה נגד המגזר החרדי. ובמימון משרד התרבות והספורט"

בדבריו כתב: "בימים אלו שמחויבים אנו להרבות באהבת חינם מתמשך לו גל ההסתה כנגד המגזר החרדי ע"י הנהלת תיאטרון 'הבימה' שעובד על הצגה בימים אלו שהקטעים הנבחרים בה דברים קשים על מגזר שלם"

"הכאב המרכזי הוא הגיבוי והלגיטימציה שזוכים המפיקים והשחקנים בתיאטרון הבימה משרת התרבות של מדינת ישראל מירי רגב. אשר בחרה לא להגיב בנושא ההסתה ולא להפריע לחופש הביטוי לשחקני התיאטרון".

"אי תגובה קרי-גיבוי מוחלט להמשך הסתה פרועה נגד המגזר החרדי. ובמימון משרד התרבות והספורט, גברת רגב. לפני מספר ימים תקפת את סגן הרמטכ"ל יאיר גולן על דברים קשים אותם אמר בנאומו והמלצת לו לשקול התפטרות".

"מספר לא מבוטל של אמנים, שחקנים, מנהלי פסטיבלים ועוד…. זכו לביקורות חריפות ממך כשרת התרבות. לפני כשנה תקפת שחקן חילוני שהגדיר את מצביעי הליכוד עדר בהמות. השתוללת מעל דוכן הנאומים הייתכן שנשלם מכספי משלם המיסים הצגות העושים במימון זה קרדום כדי לחפור בו נגד המדינה".

"סיפרת בתקופת הקמפיין שאת גאה להיות ממנשקי המזוזות. וכיום, כבר לא?? אני קורא לך להתייחס לדברים הקשים שנאמרו בכובד ראש, זה יתחיל כהצגה, שבסופה ההסתה תתממש ותוביל להקצנה חסרת מעצורים. זה חופש שיסוי, לא חופש ביטוי, ויפה שעה אחת קודם".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רגב הייתה סמרטוט של נוכלוף דרעקי עד שקלטה זאת והתנערה מהפושע.

  מאז דרעקי מנסה לנקום בה שהיא לא משתחוות לו ושולח את הפודל גוואטה שינבח.

  טאקטית,

  ברגע שמספר ח"כ יתאחדו נגד הפושע ויתקפו אותו הוא יבכה ויתחנן על חייו עד שיעזבו אותו וחוזר חלילה.

  אחמד דבדה בן יעיש |
  הגב
 2. קטע של הצגה הם מדברים על החרדים מתוך קינאה על הגמחים שיש לחרדים ועל השיגשוג של הציבור החרדי, הם חשבו שיקצצו את הביטוח לאומי, החרדים לא יהיה להם ילדים, הם חשבו שיקצצו לישבות יפסיקו ללמוד והם רואים שההפך הוא הנכון וזה כואב להם, אז מה עם הכלבים נובכים !!!! להם אין עתיד יש להם ילד וכלב והילד הולך לברלין

  בני |
  הגב