גואטה מגן על דרעי: "זו רעידת אדמה מדומה"

ח"כ יגאל גואטה הגיב לפרסום ב'ישראל היום' על הביקורת של בנו של חכם שלום כהן נגד דרעי ואמר: "דרעי מקבל גיבוי מלא מההנהגה הרוחנית"

ח"כ יגאל גואטה הגיב הבוקר (ד') ברדיו "כאן מורשת" לשדרן דוד חכם על הכתבה הבוקר ב'ישראל היום', שהמשיכה את גל הפרסומים נגד שר הפנים אריה דרעי בעיתון, ופרסמה שכתוב שכתוב של הקלטה של הרב יעקב כהן, בנו של חכם שלום כהן נשיא מועצת חכמי התורה, בה העביר ביקורת חריפה על דרעי.

גואטה אמר בתגובה כי "זו רעידת אדמה מדומה, פשוט כלום. דרעי מקבל גיבוי מלא מההנהגה הרוחנית של ש"ס ומכלל הנציגים, כולנו ראינו את זה בכנס שנערך בראשית השבוע".

בהתייחסו לכתבה בעיתון, אמר: "שוב פעם 'ישראל היום' מתעסק ברכילות זולה. כנראה שהם מאוד מודאגים מהיום שאחרי נתניהו, ככה בכירים בליכוד מדברים איתנו על היום שאחרי ביבי. כי גם הם מבינים שיש יותר מדי פרשיות של שמפניות וצוללות, וכן הסיפור עם העד מדינה מדאיג אותם. גם לשאהידים שבהם אין כבר כוח להגן עליו, וכולם ראו את זה בפרשית יאיר נתניהו".

גואטה המשיך ואמר כי "השיח שבפרשיות נתניהו עולה על גדותיו, ויש דאגה בקולם של הבכירים. הם מבינים שהפרשיות הולכות וסוגרות עליו".

עוד אמר, כי "יש קבוצה מאוד קטנה של אינטרסנטים שמנסים לזרוע מחלוקת ופירוד בש"ס, אבל המציאות היא הפוכה. יש תמיכה מקיר לקיר ביו"ר התנועה, וראינו זאת בכנס השבוע".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. זה הבעיה שהמועצת רק מגבה אותו ולא נותנת לו הוראות כמה חבל, ש"ס מתפרקת מול העיניים.

  כואב הלב הלך על ש"ס תחליפו את דרעי דחוף במישהו אחר

  דוד |
  הגב
 2. שס

  גואטה היקר אתה טומן ראש בחול סקר אתמול מראה שס מתרסקת שלבו ידיים עם אלי ישי ומספיק לבזות אותנו

  אבשלום |
  הגב