גואטה פותח חזית מול גפני: "בחיים לא תשיג את דרעי עם כל היחצנים שלך"

רק נכנס ופותח חזית: ח"כ יגאל גואטה מש"ס יוצא למתקפה חריפה נגד יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני בעקבות דברים שאמר בשבת גיבוש של 'איחוד הצלה' אז עקץ את דרעי כשאמר: "ביבי ודרעי רבים על קרדיט בזמן שאני מעביר מיליונים לישיבות". גואטה תקף: "יש לך כרגע לפחות עוד עשר שנים של עשיה כדי להדביק 40 שנה שלא עשיתם מה שאריה דרעי עשה".

רק נכנס ופותח חזית: ח"כ יגאל גואטה מש"ס יוצא למתקפה חריפה נגד יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני בעקבות דברים שאמר בשבת גיבוש של 'איחוד הצלה' אז עקץ את דרעי כשאמר: "ביבי ודרעי רבים על קרדיט בזמן שאני מעביר מיליונים לישיבות". גואטה תקף: "יש לך כרגע לפחות עוד עשר שנים של עשיה כדי להדביק 40 שנה שלא עשיתם מה שאריה דרעי עשה".

בדף הפייסבוק שלו כתב גואטה: "ידידי היקר והמוערך משה גפני! צר לי מאד שבסופו של יום אתה הרודף הגדול אחר הקרדיט, עד כדי כך שבשבת של איחוד הצלה, במקום לדבר בשבחו של האירגון ובמסירות הנפש של מתנדביו, אתה מדבר בשבח עצמך".

גואטה הוסיף לתקוף: "ע"פ דברי קודשו של מרן הרב שך זצ"ל יש לך כרגע לפחות עוד עשר שנים של עשיה כדי להדביק 40 שנה שלא עשיתם מה שאריה דרעי עשה".

"ועכשיו שדרעי חילק בתוך חודש מיליארד שקל לשכבות החלשות, גם אם תרכוש נעלי ספורט של אדידס ותרוץ אחריו בכל הכוח בחיים לא תשיג את אריה דרעי עם כל התקשורת והיחצנים שלך".

"גפני, עד שאתה זז אנחנו מתחילים לספור 40 שנה בפעם השניה. ולסיום, שאפו לאריה דרעי הי"ו שקיים את החוק הנורבגי מה שעדיין אצלכם מתמהמה, כנראה מהפחד למי ילך הקרדיט".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אכן, הגולם מפראג (רק שנותן ההוראות איננו המהר"ל)…………………..

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הרוחות הסוערות באלעד מסרבות לגווע, וממשיכות להכות בעוז דווקא בתוך הבנינים הסגורים של העירייה: הבוקר (א') הגיע לבניין העירייה, המנכ"ל יגאל גואטה. גואטה, שנעדר מזה מספר שבועות, בעקבות מתחים שנוצרו בינו לבין ראש העיר, יצחק עידן, על רקע אין-ספור פרשיות מביכות שהעמידו את ראש העיר במבוכה, ניסה להיכנס למשרדו, ולשחק עסקים כרגיל.

  להפתעתו, או שלא להפתעתו, הוא מצא את משרדו נעול. המפתחות שהחזיק בידיו לא תאמו את המנעול החדש. גואטה, שרגיל לעמוד מהצד של מחליפי המנעולים, חייג לאיש התחזוקה על מנת שיסדיר את העניין. להפתעתו, ענה לו איש התחזוקה: קיבלתי הוראה מראש העיר לא לפתוח את הדלת.

  אך מתברר שגואטה לא הבין את הרמז העבה כאפו של הפיל, והתיישב בחדרה של אחת המזכירות. לא ארכו הדקות, ועוזרו של ראש העיר התייצב בפתח הדלת, כשהוא אוחז מעטפה בידיו, ובפנים חמורות סבר הגיש אותה למנכל"ו לשעבר.

  במעטפה נח לו מכתב, המתפרסם לראשונה באתר 'בחדרי חרדים', בו מפרט ראש העיר את הסיבות שהובילו לפיטורי המנכ"ל לאלתר. ראש העיר מציין בפתח המכתב כי משרת המנכ"ל היא משרת אמון, והאיש המאייש אותה אמור למלא אחר פקודותיו של ראש העיר. אך לצערי, כותב עידן, נוכחתי פעם אחר פעם כי אתה נוהג כרצונך, נגד המדיניות אותה אני חפץ להשליט בעיר. עידן מדגיש כי ניסה לנהל עם גואטה מספר שיחות הבהרה, אך המצב נשאר כקדמותו.

  הקש ששבר את גב הגמל, לדברי עידן, היא הפריצה למשרדי הגזבר, ונטילת מסמכים שלא כחוק, וזאת בניגוד להוראה מפורשת של ראש העיר. לאחר מעשה זה, מדגיש עידן, אני לא יכול יותר להעסיק אותך, ואתה מפוטר מיידית.

  עידן מדגיש, כי מרגע קבלת המכתב, אסור לגואטה לעשות שום צעד הנוגע לעבודת העירייה.

  אלא שלגואטה המכתב הזה לא הספיק. עוזר ראש העיר ביקש ממנו לפנות את השולחן לצידו התיישב, ולעזוב את בניין העירייה, אלא שגואטה התנגד, ודרש לקבל את ההוראה בכתב, בחתימת ראש העיר.

  חמש דקות לאחר מכן, הונח מכתב על השולחן, בו מתבקש גואטה לעזוב את בניין העירייה באופן מיידי.

  כשפניו מכורכמות, עזב גואטה את הבניין. אך מי שחושב שזהו סוף פסוק לפרשייה, מוטב שיחכה מספר ימים עד לעתירה לבג"ץ או לחילופין לממונה מטעם משרד הפנים, שיעצור ככל הנראה את הפיטורין, עד לבירור העניין ברשויות.

  ישראלי |
  הגב
 3. פרעעעעעעעעעעעענק פארח מבייש את הספרדים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב