גוג ומגוג נגד ישראל: המזימה ההזויה של האוונגליסטים

האוונגליסטים תומכים ללא עוררין ביהדות – משלחות מגיעות ארצה, כספים נתרמים והקשר עם בכירים בישראל הולך ומתהדק. אלא שמתחת לפני השטח, עשרות מיליוני נוצרים מקדמים את חזונם למלחמת דת שתביא להשמדת רוב היהודים

האוונגליסטים תומכים ללא עוררין ביהדות – משלחות מגיעות ארצה, כספים נתרמים והקשר עם בכירים בישראל הולך ומתהדק. אלא שמתחת לפני השטח, עשרות מיליוני נוצרים מקדמים את חזונם למלחמת דת שתביא להשמדת רוב היהודים . כך עולה בפרק ראשון בסדרת הכתבות על הכת הנוצרית. ואיך כל זה קשור לנשיא טראמפ ותמיכתו בישראל?

צפו בכתבה של ראד עלי מתוך כאן

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ההבדל בינם לבינינו:

  האיש טען שההבדל הוא שאנו מאמינים שמשיח יבוא והם מאמינים שהוא ישוב.
  זה היה נכון עד שת תשנ"ה שחב"ד פיתחו גם הם את השיטה שהמשיח ישוב.
  עיקר ההבדל הוא שהנוצרים ביטלו את קיום המצוות, ולא רק שאינם מתגיירים, אלא לשיטתם גם יהודים אינם צריכים לשמור עוד תורה ומצוות, ר"ל.

  שלום |
  הגב
 2. שתי הערות על קבלת תרומות מגוים:

  1. זה לא עניין של דעות אלא זה סוגיא הלכתית, נפסק בשולחן ערוך (יו"ד רנד) שאסור: אסור לישראל ליטול צדקה מן העובד כוכבים בפרהסיא ואם אינו יכול לחיות בצדקה של ישראל ואינו יכול ליטלה מהעובד כוכבים בצינעא הרי זה מותר.
  2. המחלוקת בין יהודים לנוצרים אינה רק על אחרית הימים אלא הם פועלים במערך רחב היקף של מיסיון כדי להמיר יהודים על דתם, לא באחרית הימים אלא עכשיו. המתנות שהם שולחם הם חלק מהפיתיון שלהם כדי שהיהודים ישמעו את טענותיהם ויתנצרו ר"ל.

  שלום |
  הגב