ג'ודי ניר מוזס תומכת בקצב: "עשו לו עוול"

"עשו לקצב עוול גדול. לדעתי הוא לא פגע באף אחת ובמשפט גם לא הוכח כן" כך אומרת ג'ודי שלום ניר מוזס, רעייתו של השר הפנים סילבן שלום, בריאיון לעיתון "מקור ראשון" שיפורסם מחר.

מתייצבת לצד קצב: "עשו לקצב עוול גדול. לדעתי הוא לא פגע באף אחת ובמשפט גם לא הוכח כן",  את הדברים הללו אומרת ג'ודי שלום ניר מוזס, רעייתו של השר הפנים סילבן שלום, בריאיון לעיתון "מקור ראשון" שיפורסם מחר.

אשת התקשורת אומרת עוד כי "אני לא אומרת שהוא צדיק. הוא הורשע ונענש, אבל למה שהוא עשה יש הגדרות אחרות. אני לא שותפה לכל התנועה הפמיניסטית הזאת, ששופכת בהרבה מקרים את התינוק יחד עם המים. היום גברים כבר אומרים שהם לא עולים לבד עם אישה במעלית, ומנכ"לים לא רוצים למנות עוזרת, כי הם פוחדים מפרשנות מרחיקת לכת לחוק ההטרדה".

שלום ניר מוזס התייחסה בריאיון לפיצוץ גשר מעריב, ואמרה, "אני בטוחה שאי שם, סבא שלי ואבא שלי היו מרוצים מהסימבוליקה של הפיצוץ הזה. מעריב של היום, בראשות אלי עזור הוא אחלה עיתון, ואין לו שום קשר לעיתון הבוגדים של פעם. עכשיו רק נותר להוציא את השם קרליבך מהרחוב ונקמת המוזסים תושלם".

על הציוץ הפוגעני שפרסמה בטוויטר נגד הנשיא האמריקאי ברק אובמה אמרה 'גודי כי הדבר פגע ביחסיה עם בעלה. "עד היום אני לא מבינה מה רצו ממני", אומרת מוזס, "הייתי בדיוק בלונדון, ישבתי עם חברה ופתאום ראיתי שהטוויטר מפוצץ בתגובות. קראתי והבנתי את גדול הבעיה שזה יכול לייצר לסטיב ומחקתי את הציוץ עוד לפני שהוא ראה, כי הוא בדיוק היה בטיסה. נתתי את ההתנצלויות, אבל אחרי שסילבן נחת, זה היה אחד הרגעים המפחידים. הוא כמעט התגרש ממני באותו יום".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.