צפו: ג'ודי שלום בראיון מרגש לטלויזיה הבריטית (וידאו)

בראיון שהעניקה ל-bbc ניסתה אשתו של השר סילבן שלום להסביר לעם הבריטי את המציאות הקשה בישראל, במהלך הדברים חשפה שלום סיפור מרגש מהעבר. צפו

אשתו של השר סילבן שלום, ג'ודי שלום ניר מוזס, התראיינה היום (ב') ל-BBC, שם ניסתה להסביר למגיש הבריטי מה חווים אזרחי ישראל בשבועות האחרונים, מאז החל מבצע "צוק איתן". בריאיון, שאורכו כשבע דקות, ניסתה שלום להסביר את המצב מנקודת המבט הישראלית, ואף נתנה דוגמאות מחייה האישיים.

"יש לי סיפור אישי מאוד", פתחה אשת השר את דבריה. "בחור מעזה עבד אצלי בבית. לבן שלי הייתה תאונה בבית, היד שלו נחתכה כמעט לגמרי והוא כמעט איבד את חייו. הבחור הזה שעבד אלנו בבית בא אליו, לקח משהו (תוך שהיא מנסה לאחוז ביד המנחה לשם הדגמה – ומיד התנצלה על כך), הוא החזיק את ה…ואז הוא צעק לבעלי, שהיה סגן ראש הממשלה וישב למטה, "סע מיד לבית החולים! קח אותי מיד!" .

ניר מוזס ציינה כי העובד המסור פינה את הבן יחד עם השר שלום לבית החולים וכך הוא הציל את חייו. "הוא בחור מעזה, יש לו משפחה ואני אוהבת אותו", אמרה ג'ודי. "אנחנו לא רוצים שאנשים בעזה ימותו, כאילו, חפים מפשע. ראיתי בדרך גן ילדים. נסה לדמיין מקום לטילים בתוך גן הילדים, שממנו יורים על לונדון, בסדר? מה העם הבריטי היה עושה? הוא לא היה תוקף את גן הילדים?". צפו:

באדיבות רשת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.