גוטרמן לצד גפני: "כולם מאוחדים, הסיפורים מחוץ לעיר" (וידאו)

משלבים ידיים ומאחדים כוחות: זה לצד זה ישבו גוטרמן וגפני בפתיחת המטה במודיעין עילית • באווירה משוחררת שכיסתה על המתיחות ביניהם, החליפו השניים עקיצות ציניות במהלך נאומיהם • ליצמן שבחר להגיע באופן עצמאי לעיר לפתיחת מטה נעדר מהפתיחה המרכזית.

משלבים ידיים לקראת הבחירות: אמש במודיעין עילית נפתח מטה 'יהדות התורה' באווירה של אחדות, יעקב גוטרמן ראש עיריית מודיעין עילית וח"כ משה גפני שידעו ימים פחות טובים ישבו זה לצד זה החליפו מילים ואף הספיקו לעקוץ האחד את השני באמירות ציניות במהלך נאומיהם.

מי שנעדר מפתיחת המטה המרכזי הוא ח"כ יעקב ליצמן שבחר להגיע יומיים קודם לעיר לפתיחת מטה שיש מי שיגדיר אותו כ"פיראטי" יחד עם סגר"ע מטעם אגו"י טוביה פריינד שכזכור קיבל את תפקיד הסגן במודיעין עילית בניגוד לרצונו של ח"כ משה גפני.

[vimeo 121169686 w=500 h=281]

מתוכן הדברים וחילופי המילים בין האישים ניתן ללמוד על האווירה המשוחררת בה חשו הח"כים ונציגי הציבור שכיסו על המתח הקיים בין השניים. בפתח דבריו הכריז גוטרמן: "אנחנו בזמן של שלום ואחדות".. גפני: "רעווא דרעווין". ח"כ אשר שהתיישב בין גוטרמן לגפני הגיב: "התיישבתי במקום לא טוב"…. גוטרמן: "יעקב איך שנכנסת אמרתי שאתה יושב פה"… "מי שבא לפה מרגיש הרגשת אחדות כל הסיפורים זה מחוץ לעיר. כל הצוות נמצא בעבודה, חסידי ויז'ניץ תלו את תמונת הגראי"ל על המרפסות שלהם, כדי להראות את הבעת האחדות כולם במטרה אחת להגדיל את הכוח שלנו".

[vimeo 121191272 w=500 h=281]

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.