מלחמה פוליטית נגד גוטרמן בבית הדין: גפני התייצב לדיון • תיעוד (תמונות)

הדיינים יכריעו? הערב התייצבו ח"כ משה גפני ואנשי דגל התורה, מול טוביה פריינד מקורבו של ראש העיר מודיעין עילית יעקב גוטרמן. הדיינים מתבקשים להכריע מי יתמנה כסגן ראש העיר בשכר מטעם העירייה

המאבק בין ראשי 'דגל התורה' לבין ראש העיר מודיעין עילית יעקב גוטרמן הגיע היום לדיון בבית הדין במודיעין עילית.

במקום התייצבו  ח"כ משה גפני, סגן  ראש העיר(עם שכר) מרדכי גולדברג , חבר עיריית מודיעין עילית טובייה פריינד, ודייני בית הדין.

גפני בבית הדין -צילום: משה הרמן קוקר

גפני 4 גפני 3 גפני 2 גפני

ברגעים אלו הסתיים הדיון הסוער בענין הסגנות,  סביב תביעת טוביה פריינד נגד מרדכי גולדברג.  ההערכה היא כי החלטת ביה"ד תפורסם בשעות הקרובות.

בית הדין בראשותו של הגר"מ קסלר הורה לקיים את הדיון  בקרב על הסגנות בשכר.  כפי שכבר פורסם, חבר המועצה טובייה פריינד (אגודת ישראל) לא השלים עם ההחלטה של דגל התורה למנות נציג מטעם דגל התורה בתפקיד סגן ראש העיר.

פריינד פנה לבין הדין, ובתגובה הודיע ח"כ גפני לבית הדיין כי הוא  נשמע להוראת הגראי"ל שטיינמן שהורה למנות נציג מטעם דגל התורה ולפיכך לא יתייצב בבית הדין.

בית הדין לא נותר חייב, והודיע לגפני וחבריו בדגל התורה כי הם מוזמנים לדיון בבית הדין, הואיל, והדיון נסוב על תביעה ממונית שתובע  חבר המועצה טובייה פריינד, סגן ראש העיר ללא שכר.

הרקע למאבק הנוכחי היא ההידרדרות החריפה ואובדן האמון בין ראש העיר לראשי דגל התורה, בהם חבר הכנסת משה גפני, ואיש התחום המונציפאלי בסיעה מנחם שפירא המשמש גם בתפקיד בכיר בעיריית בני ברק.

במסדרונות עיריית מודיעין עילית מדברים בגלוי, על כך שבדגל התורה החליטו לחסל (פוליטית) את גוטרמן. חברי עירייה במודיעין עילית מביעים תמיהה על ההשתלחות חסרת הרסן של אנשי "דגל". אחד מהם הוא חבר העירייה נחמן ניימן שהתבטא בפורמים סגורים כי חברי העירייה מרוצים מתיפקודו של גוטרמן שמנהל את העיר "בצורה יוצאת מן הכלל"

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לנו נותר רק לחייך מי שפועל נגד רצון מרן רה"י הגר"ש שליט"א בא על עונשו

  אברמי |
  הגב
 2. גפני טוען שיש לו חסיון מפני דין תורה בבי"ד, ושני חבריו הטובים מבני ברק אישרו את זה שחור על גבי לבן. השאלה היא האם הרב קסלר מקבל את זה כדבר מוסכם או שהוא חולק על כך.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. הקב"ה יעקר הגזענים שבליטאים וישלח אותם לדראון עולם אמן

  בטוחני שלא ישארו הרבה |
  הגב
 4. גוטרמן הכי מוערך עלינו תושבי מודיעין עילית. ומאז ומעולם ולעולם היה ויהיה נאמן למרן ראש הישיבה הגראי"ל שליט"א, סה"כ קנאים פוליטים החומדים את כסאו, ומקנאים בהצלחתו, ובכך שהיה כל כך מקורב לראש הישיבה, לכן הם מנסים לחרחר מריבה, האמת תנצח, השלום יחזור, וגוטרמן יהיה עוד יותר מוערך על הבלגתו מול המסיתים נגדו.

  דודו |
  הגב